بازیتکنولوژی

کیبورد مکانیکی بی سیم لاجیتک رونمایی شد

کیبورد مکانیکی بی سیم Logitech رونمایی شد

کیبورد مکانیکی بی سیم لاجیتک رونمایی شد. البته کیبود مکانیکی بی سیم لاجیتک تقریبا همانند مدل سیم دار می‌ماند، اما کمی تغییرات در آن صورت گرفته است. هیچ کس واقعا برخورد با کابل‌ها و سیم‌ها را دوست ندارد، به همین دلیل موس‌ها و کیبورد بی‌سیم این روزها محبوب‌تر شده‌اند. با این حال، وقتی صحبت از کیبوردهای مکانیکی می‌شود، گزینه‌های بی‌سیم زیادی وجود ندارد، اما مطمئنا لاجیتک با آخرین کیبورد خود در حال ارائه دادن انتخاب بیشتر برای کاربران خود است. با برات نیوز همراه باشید.

این شرکت اعلام کرده است که کیبورد بازی G۹۱۵ خود را کمی به روزرسانی  و گزینه بی‌سیم این کیبورد را معرفی کرده است. این به آن معنی است که اگر آنچه که G۹۱۵ برای ارائه داشت را دوست دارید، اکنون می‌توانید یک مدل بی‌سیم از آن کیبورد را خریداری کنید که تقریبا همان ویژگی‌های همتای سیمی خود را دارد.

کیبورد بی سیم logitech

برخلاف بیشتر کیبوردهای مکانیکی، G۹۱۵ یک کیبورد باریک است. باریک بودن کیبورد مکانیکی بی سیم لاجیتگ یکی از مهمترین ویژگی‌های آن است، چرا که باعث شده این محصول فضای کمتری اشغال کند. برخی از کاربران ممکن است این طرح باریک را ترجیح دهند، همانطور که بعضی دیگر تایپ کردن با آن را آسان‌تر می‌دانند.

G۹۱۵ بی‌سیم هم یک نسخه TKL خواهد بود، به این معنی که کلیدهای اختصاصی اعداد را در سمت راست نخواهد داشت. بعضی از کاربران این گزینه را ترجیح می‌دهند چرا که طراحی «کوتاه‌تر» استفاده آن با ماوس را راحت‌تر می‌کند. از زمانی که کیبورد مکانیکی بی سیم Logitech رونمایی شد این شرکت ادعا کرد که کاربران می‌توانند با یکبار شارژ انتظار حداکثر ۴۰ ساعت کار را با نسخه بی‌سیم G۹۱۵ داشته باشند. این کیبورد با قیمت ۲۲۹.۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. این کیبورد بی سیم می‌تواند نظر بسیاری از گیمرها را به سمت خود جلب کند و تجربه ای بهتر از بازی کردن را به همراه بیاورد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید