گروه صنعتی ایران خودرو در راستای حمایت از مصرف کننده واقعی با عرضه 9 محصول دوازدهمین مرحله فروش فوق العاده را انجام می دهد.

به گزارش برات نیوز، همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، دوازدهمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو برگزار می شود.

در این مرحله ازفروش فوق العاده ایران خودرو 9 محصول تولیدی این گروه صنعتی جهت ارائه به متقاضیان عرضه می شود.

با توجه به افزایش نجومی قیمت خودرو از چندی پیش کمیته خودرو با فروش فوق‌العاده ۱۵۲ هزار دستگاه خودرو توسط شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا تا پایان امسال موافقت کرد.

افزایش تولید خودرو با هدف حمایت از مصرف کننده واقعی

بر اساس این گزارش مقرر شد تا با هدف افزایش عرضه خودرو، شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا تا پایان سال افزایش تولید داشته باشند.

بر اساس این گزارش، مقرر شد تا هریک از این خودروسازان داخلی به ترتیب ۱۱۰ هزار دستگاه و ۴۲ هزار دستگاه (در مجموع ۱۵۲‌هزار دستگاه) به متقاضیان تحویل دهند.

همچنین به‌طور متوسط ماهانه به ترتیب ۱۸‌هزار و هفت هزار دستگاه (در مجموع ۲۵ هزار دستگاه) فروش فوق‌العاده با زمان تحویل حداکثر سه ماهه انجام دهند.

در همین راستا طرح فروش فوق العاده اجرایی شد.

تاکنون یازده مرحله از این فروش که اجرای آن با هدف حمایت از مصرف کننده واقعی بوده انجام شده است .

در همین حال در دوازدهمین مرحله فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو، به مناسبت دهه مبارک فجر، 9 محصول این خودروساز داخلی عرضه می شود.

ثبت نام مرحله دوازدهم گروه صنعتی ایران خودرو و تحویل حداکثر 90 روزه

 ثبت‌نام طرح دوازدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه وقیمت قطعی انجام می شود.

در این مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، تعیین منتخبان با روش قرعه‌کشی با عرضه ۹ محصول از امروز (سه‌شنبه ۱۴ بهمن ماه) آغاز و تا سه روز (پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه) ادامه خواهد داشت.

عرضه پلاس ها در دوازدهمین مرحله فروش فوق العاده

در این مرحله از طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، دنا پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی، پژو پارس TU۵ وراناپلاس عرضه می شود.

همچنین خودروهای سورن پلاس، پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای و سمند LX  از دیگر محصولاتی است که  مقرر شده دراین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو عرضه  شود.

بر اساس این گزارش، منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشدند نیز می‌توانند در این طرح فروش، مجدد اقدام به ثبت‌نام کنند. 

بیشتر بخوانید: آغاز فروش فوری ۳ محصول ایران خودرو

طبق روال همیشگی طرح‌های فروش فوق‌العاده، پس از پایان مهلت ثبت‌نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه‌کشی از میان ثبت‌نام‌کنندگان واجد شرایط در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

اعلام اسامی منتخبان با ارسال پیامک

 پس از انجام فرآیند قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

بر اساس گزارش مذکور، منتخبان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا وجه خودرو را از طریق همان سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir واریز کنند.

 البته که پیش از انجام قرعه‌کشی و اعلام اسامی منتخبان، هیچگونه واریز وجهی از جانب متقاضیان انجام نخواهد شد.

در برگزاری این مرحله از فروش نیز طبق مصوبه کمیته خودرو، شرایط تعیین شده و محدودیت‌های طرح‌های فروش خودروسازان به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودروها برقرار خواهد بود.

اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی ودارا بودن گواهینامه ازجمله این شرایط برای ثبت نام خودرو است.

برقراری شرایط و محدودیت های ثبت نام در طرح فروش فوق العاده

همچنین شرط فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا و تعلق شماره حساب و شماره تماس به شخص متقاضی به عنوان شرایط ثبت‌نام برقرار است.

بر اساس این گزارش، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل‌و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی نیز پابرجاست.

در این گزارش آمده است که گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی حداقل کارکرد ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو، الزامی است.

عدم پرداخت مبلغ یک میلیون تومان به مدت یکسال

بر اساس شرایط مندرج در جدول قیمتی گروه صنعتی ایران خودرو، مبلغ یک میلیون تومان از ثمن معامله توسط مشتری، به مدت یکسال پرداخت نخواهد شد.

همچنین به ازای دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت.

شرط مدت در این بند، صرفا در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمی‌تواند قبل از موعد مقرر، وجه باقی‌مانده را پرداخت کند.

بدیهی است که عدم واریز وجه خودرو در موعد مقرر، به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی خواهد شد.

نوع خودرو قیمت مصوب فروش
رانا ‌پلاس ۱.۷۹۵.۱۶۶.۳۱۸
دنا پلاس ۱.۶۶۱.۲۲۳.۰۷۶
دنا پلاس توربو دستی ۲.۷۱۰.۹۶۴.۷۴۸
پژو پارس TU5 ۱.۲۶۳.۴۹۱.۷۷۲
پژو پارس بنزینی ۱.۲۱۵.۴۷۴.۷۵۰
پژو ۲۰۶ صندوقدار ۱.۳۰۸.۷۲۰.۰۰۰
سورن پلاس ۱.۸۸۵.۰۴۸.۷۱۳
سمند ال ایکس ۱.۱۶۷.۳۵۳.۷۲۲
پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای ۱.۹۹۶.۲۱۵.۳۲۷
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *