موبایل

گلکسی فولد 2 ضد آب است؟

گلکسی فولد 2 ضد آب

مرتبا شایعاتی در مورد گوشی تاشو آینده سامسونگ به نام گلکسی فولد 2 به گوش می‌رسد. یکی از این شایعات، حاکی از آن است که نسخه‌ای از این گوشی با قیمتی کمتر و تحت عنوان گلکسی فولد 2 لایت در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر، طبق اطلاعاتی که از طریق LetsGoDigital به دست آمده است، سامسونگ طرحی را به ثبت رسمی رسانده است که نشان‌دهنده هدف این غول فناوری برای تولید گلکسی فولد 2 ضد آب است. در این مطلب برات نیوز، به صورت خلاصه ویژگی‌های اصلی این طرح را تشریح خواهیم کرد.

طبق این طرح، گوشی تاشو آینده سامسونگ علاوه بر داشتن ساختار تاشو، دارای یک لولا هم خواهد بود. ضمن اینکه گلکسی فولد 2 ضد آب و ضد نفوذ گرد و قبار خواهد بود. در واقع این دو ویزگی‌ از ویژگی‌های اصلی این گوشی به حساب می آیند. بدین منظور، بدنه گوشی به گونه‌ای مهر و موم خواهد شد که بتواند به مقاومت مناسب و کافی برای یک دستگاه ضد آب، دست پیدا کند.

گلکسی فولد 2 ضد آب

یکی دیگر از نکات جالب در این طراحی، صفحه نمایش کوچک این گوشی همراه است که به نوعی ما را به یاد گوشی Galaxy Z Flip می‌اندازد. از این صفحه نمایش، فقط می‌توان برای نشان دادن اعلان‌ها و برقراری تماس، استفاده کرد.

مشخصا نمی‌توان با اطمینان گفت که آیا این طراحی، به مرحله تولید خواهد رسید یا خیر. با این حال، خبر تلاش سامسونگ برای تولید یک گوشی تاشو با قابلیت محافظت در برابر آب و گرد و غبار، بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. نظر شما چیست؟ آیا قابلیت ضد آب بودن گوشی‌های هوشمند، از نظر شما یک ویژگی مهم است یا اینکه از افرادی هستید که اهمیت چندانی به این موضوع نمی‌دهند؟

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید