دفعه بعدی که وارد مجموعه ویرایش گوگل فوتوز شوید، ممکن است متوجه بعضی از ابزارها در این برنامه شوید که به صورت قفل شده برای شما پدیدار می‌شوند.

به گزارش برات نیوز، به عنوان بخشی از یک رونمایی پیشرفته، گوگل در حال افزودن ویژگی جدیدی به نام color pop خود است که کاربران می‌توانند آن را برای هر عکسی اعمال کنند، نه فقط عکس‌هایی که شامل اطلاعات عمقی هستند.

قبل از اینکه بتوانید عکس‌های خود را با استفاده از این ویژگی جدید تغییر دهید، باید مشترک Google One شوید.

هنگامی که گوگل برای اولین بار ویژگی کاربران گوگل فوتوز را شروع کرد، به نظر می‌رسید که در حال ساخت یک ابزار قبلی رایگان برای چیزی است که شما باید برای آن بپردازید، اما به گفته این شرکت، اینطور نیست.

به گفته گوگل: ویژگی color pop در گوگل فوتوز، همچنان برای همه و بدون هیچ هزینه‌ای برای عکس‌هایی با حالت عمودی، قابل استفاده است.

برنامه گوگل فوتوز
برنامه گوگل فوتوز

قابلیت های دیگر گوگل فوتوز

به عنوان بخشی از عرضه ابتدایی این ویژگی که از اوایل سال جاری آغاز شده است، اعضای Google One می‌توانند این ویژگی را برای عکس‌های بیشتر افراد، از جمله آنهایی که اطلاعات عمقی ندارند، اعمال کنند.

قابلیت‌های پرداخت شده بیشتر هم می‌توانند در راه باشند. با جستجوی کد آخرین نسخه Photos، توسعه‌دهندگان ۹to۵Google و XDA شواهدی از ویژگی‌های جدید و همچنین قطعه‌های متنی را پیدا کردند که کاربران را وادار می‌کند برای دسترسی به آنها در Google One مشترک شوند.

یکی از سطرهای متن ۹to۵Google یافت شده می‌گوید: «به عنوان یک عضو Google One، می‌توانید به ویژگی‌های ویرایش اضافی دسترسی پیدا کنید. یکی دیگر از این موارد هم می‌گوید که با عضویت در Google One می‌توانید این ویژگی و موارد دیگر را باز کنید.»

با پرداخت ۲ دلار در ماه برای دسترسی به اولین ردیف پولی Google One، استفاده از بعضی از ویژگی‌های جدیدی که Google به گوگل فوتوز اضافه می‌کند هزینه زیادی برای مشترکین نخواهد داشت.

به شرط پرداخت هزینه یکی از ردیف‌های گران قیمت، همچنین به یک وی پی ان که شرکت اخیراً به عنوان حق امتیاز اضافه کرده است دسترسی پیدا خواهید کرد. اما این واقعیت که شما برای دسترسی به مجموعه‌ای از ویژگی‌های پیشرفته تر گوگل فوتوز مجبور به پرداخت اشتراک هستید، احتمالاً بعضی از افراد را ناامید خواهد کرد.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *