گوگل مپ با به روزرسانی جدید خود خدمات جالب و قابل توجهی را به کاربران خود ارائه کرده تا بتوانند با امکانات پیشرفته‌تر از این ابزار استفاده کنند. گوگل اعلام کرده که گوگل مپ رنگی می‌شود و المان‌های رنگی بیشتری در آن به کار می‌رود.

 خیلی چیزها برای دوست داشتن گوگل مپ با توجه به کارکردها و ویژگی‌ها به عنوان بخشی از خدمات وجود دارد، به خصوص هم اکنون که دارای جزییات بیشتری برای کاربران علاقه‌مند شده است. با این حال، اگر احساس می‌کردید که گوگل مپ همیشه کمی مسطح بوده است و تصور نمی‌کردید که کمی رنگارنگ‌تر شده یا جزئیات بیشتری را داشته باشد، پس اکنون شانس آورده‌اید. گوگل اعلام کرده است که در به روزرسانی جدید گوگل مپ، آنچه را که آنها بهبود بصری می‌نامند را به لطف استفاده از الگوریتم‌های جدید نقشه برداری رنگی که به افراد کمک می‌کند تا نقشه‌ها رنگی‌تر و همچنین دقیق‌تر ببینند، را معرفی می‌کنند.

امید بر آن است که این برنامه به کاربران ایده بهتر از مکان‌یابی مانند شناسایی سطوح مختلف زمین، انواع مناطق و غیره را ارائه دهد. به گفته گوگل، آنها با یک تکنیک جدید الگوریتمی نقشه برداری رنگی، قادر به استفاده از این تصاویر و ترجمه آنها به یک نقشه جامع‌تر و زنده‌تر از یک منطقه در مقیاس جهانی هستند.

گوگل مپس
گوگل مپس به روزرسانی خواهد شد

کاوش در یک مکان خصوصیات طبیعی آن را به شما نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید خشکی‌ها، ساحل‌ها، بیابان‌های خشک، دریاچه‌ها، رودخانه‌ها، اقیانوس‌ها و دره‌ها به راحتی تشخیص دهید. شما می‌توانید در یک نگاه بفهمید که پوشش گیاهی سرسبز در هر مکان چگونه است و حتی می‌توانید ببینید که در بالای قله‌های  کوهستانی برفی وجود دارد یا خیر.

این سرویس همچنان به روشی که ما می‌دانیم و دوست داریم عمل خواهد کرد و اکنون برای کاربرانی که ممکن است به چیزهای دیگری علاقه‌مند باشند، جزئیات بیشتری را ارائه خواهد کرد. اگر این به روزرسانی چیزی است که فکر می‌کنید ممکن است برای شما مفید باشد، حواستان به آن باشد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *