ایران

رونمایی از SSC تواتارای جدید با قیمتی کمتر از نسخه اصلی

تواتارای جدید

کمپانی SSC با استخدام یک راننده جدید و پیداکردن یک مکان مناسب می‌خواهد ماشین تواتارای جدید را از نظر سرعت تست‌ کند. در این مقاله درباره مدل تواتارای اطلاعات مفیدی را کسب خواهید کرد. با برات نیوز همراه باشید.

قیمت پایه این اتومبیل ۱.۶ میلیون دلار است و شما با این هزینه انتظار ماشینی در سطح بوگاتی، پاگانی و دیگر برندهای معروف را دارید. با این وجود یک برند کم‌تر شناخته ‌شده نیز وجود دارد که برای خرید سوپر ماشین‌هایش نیاز دارید چنین هزینه‌ای را بپردازید. ما درباره SSC آمریکای شمالی و تواتارا صحبت می‌کنیم که یک خودروی شیک است و اگر بخواهید از تمام آپشن‌هایش استفاده ‌کنید باید چیزی حدود ۲ میلیون دلار بپردازید.

تواتارای جدید

اگر این هزینه را نمی‌توانید بپردازید اما همچنان مایل هستید که چیزی مشابه به آن را تجربه‌ کنید، برایتان خبرهای خوبی داریم. در مصاحبه‌ای که مجله TOP GEAR با رییس کمپانی SSC آقای جرود شلبی داشته ‌است ایشان اعلام کرده که شرکت آن‌ها قصد دارد یک تواتارای جدید هم به بازار معرفی ‌کند که سقف سرعت آن کم‌تر از مدل اولیه است و به ۳۰۰ مایل بر ساعت محدود می‌شود اما دارای قیمت مناسب‌تری نسبت به نسخه اولیه است. او جزییات زیادی را از این خودرو اعلام نکرد اما بیان ‌کرد که این ماشین برادر کوچک‌تر تواتارا خواهد بود و دارای طراحی و عملکردی مشابه با تواتارا است.

او همچنین گفت که این اتومبیل مقیاس کوچک‌تری از تواتارا است اما قیمت آن به گونه‌ای است که افراد بیشتری قادر به خرید آن خواهند بود. در این زمان که این متن را می‌نویسیم جزییات بیشتری از این ماشین نمی‌دانیم، اما مطمئن هستیم که هرچه قیمت ماشین کم‌تر باشد باید تعداد بیشتری از آن تولید شود.

تواتارای جدید

همزمان کمپانی SSC مایل است تا تواتارا را در برخی زمینه‌ها مانند سرعت نهایی مورد آزمایش قرار دهد. اگرچه آقای شلبی معتقد است که عوامل زیادی می‌توانند روی رکورد سرعت ثبت‌ شده ماشین تاثیرگذار باشد، با این وجود کمپانی یک مکان مناسب و همچنین یک راننده مناسب را پیدا کرده ‌است تا بتواند بیشترین سرعت تواتارا را ثبت‌ کند. برای این که تواتارا بتواند لقب سریع‌ترین ماشین دنیا را کسب‌ کند باید بتواند از سرعت ۳۰۴.۷۷۳ مایل بر ساعت (۴۹۰.۴۸۴ کیلومتر بر ساعت) که توسط بوگاتی شیرون اسپرت ۳۰۰ پلاس ثبت شده ‌است، عبور کند.

تواتارای جدید

سوپر ماشین‌های رکورددار سرعت (کمتر شناخته‌شده)

باید بیان‌کنیم که این ادعا که لانگ‌تیل W۱۶ ساخته کارخانه مولشیم رکورددار سرعت است، غلط است. بصورت رسمی در حال حاضر آجیرا RS کویینسبرگ تاج سرعت را با ثبت رکورد ۲۷۷.۹ مایل بر ساعت (۴۴۴.۶ کیلومتر بر ساعت) از آن خود کرده ‌است.

شرکت‌های زیادی هستند که همانند SSC رویای شکستن رکورد ۳۰۰ مایل بر ساعت را دارند، هنسی می‌خواهد نسخه ونوم F۵ رکورددار سرعت در دنیا بشود. کویینسبرگ نیز بیکار ننشسته است زیرا نسخه جسکو ابسلوت از نظر تئوری قادر است سرعتی بالغ بر ۳۳۰ مایل بر ساعت را ثبت‌ کند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید