1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. چه آلت کوین‌هایی صعودی خواهند شد؟
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

چه آلت کوین‌هایی صعودی خواهند شد؟

آرامش بازار بیت کوین

در صورتی که بازار بیت کوین در بازار به آرامش برسد، این ۵ ارز دیجیتال می‌توانند به رشد قابل توجهی دست پیدا کنند.

به گزارش برات نیوز، وضعیت بازار بورس آمریکا همچنان به روند نزولی خود ادامه می‌دهد. با توجه به رابطه بازار بورس و ارزهای دیجیتال، بیت کوین و بسیاری از آلت کوین‌های بزرگ به روند قرمز خود ادامه می‌دهند.

در حالی که بیت کوین در حال نزدیک شدن به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد، برخی از آلت کوین‌ها در این شرایط وضعیت خود را حفظ می‌کنند. در این مطلب با پنج آلت کوین مهم که پتانسیل رشد دارند را معرفی می‌کنیم.

آرامش بازار بیت کوین

بیت کوین خود یک ارز دیجیتال مهم در این بازار است. گاوهای این ارز دیجیتال توانستند به خوبی از منطقه ۱۸ هزار دلار دفاع کنند. البته که قادر نبودند باعث رشد وضعیت بازار شوند چرا که با افزایش قیمت‌ها، خرس‌ها سریعا به فروش دارایی خود روی می‌آورند.

وضعیت نزولی میانگین حرکتی بازار بیت کوین نشان می‌دهد که در حال حاضر خرس‌ها وضعیت را در اختیار دارند. اما در طرفی دیگر وضعیت شاخص قدرت نسبی مثبت است که نشان می‌دهد بازار خرسی در حال تضعیف است.

با عبور از سطح میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه در قیمت ۱۹٫۷۲۰ دلار، می‌توان انتظار داشت تا شاهد اولین نشانه‌ها از قدرت گرفتن گاوهای بازار باشیم. این اتفاق می‌تواند بیت کوین را به سمت میانگین حرکت ساده ۵۰ روزه در ۲۱٫۰۴۳ دلار برساند.

با این حال اگر این وضعیت شکننده باشد، خرس‌ها می‌توانند بیت کوین را به زیر ۱۷٫۶۲۲ دلار ببرند که نتیجه آن سقوط آزاد به سمت ۱۴٫۵۰۰ خواهد بود.

ارز دیجیتال اتم‏

از اولین ارزهای دیجیتال که پس از آرامش بازار بیت کوین می‌تواند رشد کند، ارز دیجیتال Cosmos یعنی اتم (ATOM) خواهند بود.

این رمزارز در روزهای گذشته در قیمت ۱۳٫۴۶ دلار خرید و فروش می‌شود که نشان از وضعیت مثبت و نزولی دارد. حرکت صاف میانگین حرکت نمایی در ۱۴٫۲۲ دلار و وضعیت خنثی در شاخص قدرت نسبی، نشان می‌دهد که میان عرضه و تقاضا تعادل وجود دارد. در صورتی که قیمت‌ها از ۱۵٫۲۶ دلار عبور کند، می‌توان انتظار ورود خریداران بیشتر باشیم. در صورت موفقیت، اتم به سمت ۱۷٫۲۰ دلار حرکت خواهد کرد.

ارز دیجیتال الگو

رمزارز الگو (ALGO) بین قیمت ۰٫۲۷ و ۰٫۳۸ دلار خرید و فروش می‌شود. این یک حرکت صعودی در بازار این مرزارز است. در صورت دستیابی قیمت به ۰٫۳۸ دلار، گاوها می‌توانند این سطح را به یک حمایت تبدیل کنند و این رمزارز را تا ۰٫۴۵ و سپس به ۰٫۵۰ دلار هدف‌گذاری کنند.

ارز دیجیتال چیلیز

چیلیز (Chiliz) توانست به خوبی از وضعیت قرمز ماه ژوئن ریکاوری کند و حالا به بالای سطح مقاومت ۰٫۲۶ دلار برسد. در سه روز گذشته خرس‌ها شدیدا به دنبال فرو ریختن این رمزارز بودند، اما زورشان به گاوهای بازار نرسید. این نشان می‌دهد که گاوها این قیمت را یک سطح مناسب برای خرید می‌دانند. وضعیت صعودی میانگین حرکت و وضعیت مثبت شاخص قدرت نسبی، نشان از قدرت خریداران نسبت به فروشندگان دارند.

ارز دیجیتال کوانت

ارز دیجیتال کوانت (Quant) به خوبی در حال حرکت صعودی است. این ارز دیجیتال حتی با وجود وضعیت شدید منفی بازار کریپتو، حالت مثبت خود را حفظ کرد.

با اینکه خرس‌ها به شدت سطح ۱۱۲ دلار را حفظ کرده‌اند، اما گاوهای بازار روی خرید تمرکز کرده‌اند. این گاوها در قیمت ۱۱۲ دلار خرید می‌کنند و نشان می‌دهد که این سطح به یک حمایت مهم برای کوانت تبدیل شده است. در صورتی که این روند ادامه پیدا کند، کوانت به سمت ۱۳۳ دلار و سپس به ۱۵۴ دلار حرکت خواهد کرد.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست