ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

بیت کوین برای ۲۴ هزار دلار آماده می‌شود

تحلیل بازار بیت کوین

در تحلیل امروز ارزهای دیجیتال، شاهد تلاش بیت کوین برای دستیابی به قیمت ۲۴ هزار دلار و تبدیل آن به یک سطح حمایت هستیم.

به گزارش برات نیوز، بازار بورس آمریکا و بازار ارزهای دیجیتال، اول هفته پرقدرتی را شروع کرده‌اند. این نشان می‌ٔهد که تریدرها حالا دیگر برای خرید سهام و ارزهای دیجیتال ترسی ندارند.

یکی دیگر از نشانه‌های مثبت در این تحلیل، عدم خروج سرمایه‌گذاران با ریکاوری بیت کوین است. بیت کوین در هفته گذشته کمی افت قیمت داشت. با این حال سرمایه‌گذاران بدون وجود ترس، موقعیت خود را در بازار حفظ کردند. در گزارشی از گلس‌نود هم اعلام شد که میزان بیت کوین‌های دست نخورده اندوخته شده در طی سه سال یا بیشتر، با یک رکورد جدید به بیش از ۳۸ درصد رسیده است.

تحلیل بازار بیت کوین: تلاش برای ۲۴ هزار دلار

بیت کوین دو روز پیش در میانگین حرکتی نمایی ۲۰ روزه خود در قیمت ۲۲٫۸۴۶ دلار برگشت خورد. با این حال توانست در روز بعد خود را به قیمت بالای ۲۴ هزار دلار برساند و حتی برای عبور از سطح مقاومت ۲۴٫۶۸۸ هزار دلار تلاش کند. حال بیت کوین در به قیمت ۲۳٫۸۰۰ دلار برگشته و هنوز نتوانسته قیمت ۲۴ هزار دلار را به یک سطح حمایت تبدیل کند.

هرچند که طبق شاخص‌هایی از جمله قدرت نسبی، وضعیت بیت کوین در اختیار گاوهای بازار قرار دارد و شاهد سیگنال‌هایی برای افزایش قیمت هستیم. اگر این خریداران بتوانند قیمت را به بالای سطح مقاومت ۲۴٫۶۸۸ هزار دلار برسانند، این رمزارز قادر است به سمت ۲۸ هزار دلار حرکت کند و با مقاومت خاصی مواجه نشود. البته که خرس‌هایی وجود دارند که با این افزایش قیمت به فروش بپردازند. اما بعید به نظر می‌رسد که گاوها از پس این تعداد از خرس‌ها بر نیایند. در صورت موفقیت خریداران، انتظار می‌رود تا راه برای بیت کوین به سمت قیمت ۳۲ هزار دلار باز شود.

وضعیت بازار اتریوم

اتریوم یکی از ارزهای دیجیتال موفق چند وقت اخیر است. خریداران توانستند در چند روز گذشته اتریوم را به بالای سطح مقاومت ۱٫۷۰۰ هزار دلار برسانند. به دلیل خوش‌بینی زیاد در خصوص آپگرید The Merge این رمزارز، قدرت خریداران نسبت به فروشندگان بیشتر است. تا جایی که گاوهای بازار توانستند این رمزارز را به نزدیکی سطح مقاومت ۱٫۷۸۵ هزار دلار هم برسانند.

در صورتی که خریداران بتوانند به سطح بالای ۱٫۷۸۵ هزار دلار برسند و جایگاه خود را حفظ کنند، قادر هستند به سطح روانی ۲ هزار دلار برسند. این یک سطح مهم برای اتریوم است. چرا که با دستیابی به آن، خریداران زیادی جذب خواهند شد و دستیابی به قیمت بالای ۲۰۰۰ دلار امری آسوده خواهد بود.

بایننس کوین

بایننس کوین با ریکاوری خود توانست به بالای منطقه مقاومت خود بین ۳۳۸ دلار و ۳۵۰ دلار برسد. البته در این منطقه انتظار می‌رود تا خرس‌ها مقاومت بالایی از خود نشان دهند. اگر خرس‌ها موفق شوند، بایننس کوین می‌تواند تا سطح میانگین حرکت ۲۰ روزه در ۲۸۹ دلار برسد. با این حال بر اساس شاخص‌ها، این یک سطح حیاتی خواهد بود. چرا که در این منطقه خریداران زیادی وجود دارند تا بایننس کوین را در کف قیمت بخرند. با این حال در صورت موفقیت و حفظ سطح ۳۵۰ دلار، بایننس کوین می‌تواند تا سطح ۴۱۴ دلار هم بالا برود.

ریپل

ریپل همچنان در سطح ۰٫۳۶ دلار و ۰٫۳۹ دلار گرفتار شده است. با این حال یک روند صعودی ملایم برای این رمزارز پیش‌بینی می‌شود و شاخص‌ها نشان می‌دهد که ترازو به سمت خریداران سنگینی می‌کند. در صورتی که این خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۰٫۳۹ دلار برسانند، یک روند صعودی تازه شکل خواهد گرفت که می‌تواند این رمزارز را به بالای ۰٫۴۸ دلار و سپس به ۰٫۵۴ دلار برساند.

سولانا

سولانا در چند روز گذشته به بالای میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه خود در ۴۰ دلار رسید. این حرکت تا روز گذشته هم ادامه پیدا کرد و حالا گاوها در تلاش هستند تا قیمت سولانا را به بالای سطح مقاومت ۴۸ دلار برسانند. شاخص‌هایی از جمله قدرت نسبی نشان می‌دهند که خریداران دست بالا را در اختیار دارند و در صورتی که بتوانند قیمت را به بالای ۴۸ دلار برسانند، این شانس وجود دارد تا خریداران قیمت را ۶۰ دلار و سپس تا ۷۱ دلار بالا بکشند.

دوج کوین

دوج کوین در چند روز اخیر یک مسیر نسبتا مستقیم را طی می‌کند. این یعنی با افزایش قیمت، خرس‌ها در انتظار هستند تا سریعا دارایی خود را بفروشند. البته وجود تعادل بین عرضه و تقاضا با وجود وضعیت مثبت شاخص قدرت نسبی نشان می‌دهد که موقعیت در اختیار خریداران است. در صورتی که بتوانند از این موقعیت استفاده کنند، دوج کوین می‌تواند به بالای سطح مقاومت در ۰٫۰۸ دلار برسد. در صورت موفقیت راه برای دستیابی به سطح مقاومت ۰٫۱۰ دلار وجود خواهد داشت.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید