بازی

فصل جدید بازی Destiny 2 معرفی شد؛ بزرگتر و جاه‌طلبانه‌تر از همیشه

آینده‌ای تاریک برای انسان‌ها در فصل جدید بازی Destiny 2

استودیوی بازی‌سازی بانجی (Bungie) به تازگی از فصل و به‌روزرسانی جدید بازی محبوب خود، یعنی بازی Destiny 2 رونمایی کرده است. به نظر می‌رسد که با این به‌روزرسانی و فصل جدید، بازی محبوب بانجی بزرگتر و جاه طلبانه‌تر از همیشه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با برات نیوز همراه باشید.

استودیوهای بازی‌سازی زیادی وجود ندارند که سال‌ها پس از عرضه بازی خود، از آن با تمام وجود پشتیبانی کنند و محتویات و به‌روزرسانی‌های بزرگ و فوق‌العاده‌ای را برای آن منتشر نمایند. استودیوی بانجی، قطعا یکی از همین استودیوهای بازی‌سازی محسوب می‌شود که بازی خود را هنوز پس از گذشت حدود 3 سال از عرضه، با تمام وجود پشتیبانی و بازی‌بازان را حمایت می‌کند. هر چند ماه یک بار عادت داریم که بانجی به معرفی یک فصل کاملا جدید برای بازی Destiny 2 بپردازد و با عرضه یک به‌روزرسانی برای این عنوان، محتویات کاملا جدیدی را برای بازی‌بازان و طرفداران در دسترس قرار دهد. تا کنون چندین بسته گسترش دهنده برای Destiny 2 منتشر شده‌ و حالا نوبت به فصل جدیدی رسیده که بازی بانجی را بزرگتر و جاه طلبانه‌تر از هر زمان دیگری نشان می‌دهد.

البته باید بگوییم که بانجی هنوز فصل جدید بازی Destiny 2 را به صورت مفصل معرفی نکرده و هنوز نام آن را نیز نمی‌دانیم. با این حال، این استودیو با تبلیغ فصل جدید با ویدیویی که در صفحه رسانه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده، بازی‌بازان را به وجد آورده است. طبق اعلام بانجی، فصل بعدی بازی Destiny 2 به صورت کامل در تاریخ 9 ماه ژوئن سال 2020 (هفته آینده) معرفی خواهد شد. کلیپ یا تیزر پخش شده از فصل جدید بازی Destiny 2 با این که خیلی همه جانبه نیست و اطلاعات دقیقی به ما نمی‌دهد اما کاملا مشخص است که باید انتظار محتویات بسیار بزرگ و هیجان انگیزی را در ادامه راه این بازی شوتر آنلاین داشته باشیم.

(اخطار: در ادامه متن، ممکن است بخشی از داستان محتوای گسترش دهنده‌ی Shadowkeep اسپویل شود یا لو رود)

تصویری از تیزر جدید

در این تیزر که به تازگی منتشر شده، Eris Morn را مشاهده می‌کنیم؛ یک هم پیمان و doomsayer که در آب و هوای نامساعد و سخت به جست و جو می‌پردازد و به نظر می‌رسد که روی ماهِ سیاره‌ی مشتری، یعنی Europa قرار دارد. در این نمایش مشخص می‌شود که ماه، پر از نیرو‌های تاریکی است که از زمان اولین بازی Destiny وجود داشتند و بازی‌بازان را به چالش می‌کشیدند. در محتوای گسترش دهنده‌ی قبلی بازی که با نام Shadowkeep شناخته می‌شد، مشاهده کردیم که بازی‌باز و Eris به یک هرم در ماه وارد می‌شوند و آینده‌ی شوم و خطرناکی را در آن مشاهده می‌کنند که مربوط به خط داستانی اصلی Destiny 2 می‌شد. خیلی خلاصه می‌توان گفت که در فصل جدید بازی Destiny 2، تاریکی در راه است و Eris ممکن است نقش بسیار مهمی را در اتفاقات آینده ایفا نماید.

هنوز مشخص نیست که خط داستانی جدید Destiny 2 چه تاثیری روی گیم‌پلی این عنوان خواهد گذاشت. با این حال، مشخص است که بانجی قصد دارد با یک پایان حماسی، پایانی رویایی را برای بازی و طرفداران خود رقم بزند. فصل جدید Destiny 2 به نظر جاه طلبانه‌تر و بزرگتر از Shadowkeep می‌رسد؛ حداقل از نظر داستان و روایت می‌توانیم این موضوع را تایید کنیم.

نظر شما در مورد فصل جدید بازی Destiny 2 و پشتیبانی مداوم استودیوی بانجی از بازی محبوب خود چیست؟

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید