1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. ضرر ۱٫۱ میلیارد دلاری کوین بیس در سال ۲۰۲۲
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

ضرر ۱٫۱ میلیارد دلاری کوین بیس در سال ۲۰۲۲

ضرر مالی کوین بیس

کوین بیس یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، از ضرر ۱٫۱ میلیارد دلاری خود در سه ماه دوم سال ۲۰۲۲ خبر داد. این بزرگ‌ترین ضرر مالی یک شرکت کریپتویی از آوریل سال ۲۰۲۱ است.

به گزارش برات نیوز، کوین بیس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های رمزارز دنیا، از ضرر مالی ۱٫۱ میلیارد دلاری خود در سه ماه دوم سال ۲۰۲۲ خبر داد. این شرکت دلیل اصلی این میزان از کاهش ارزش را سقوط قابل توجه بازار رمزارزها دانست. این صرافی ارزهای دیجیتال همچنین در این مدت شاهد کاهش قابل توجه حجم معاملات و آشفتگی در درآمد تراکنش‌ها بوده است.

گفتنی است که این دومین سه ماه از سال است که این شرکت دچار ضرر می‌شود. کوین بیس همچنین با ضرر اخیر خود به بزرگ‌ترین شرکت ضرر کرده در بازار ارزهای دیجیتال از آوریل سال ۲۰۲۱ تبدیل شد.

کاهش ارزش رمزارزها سریعا در رفتار و فعالیت کاربران در بازار ارزهای دیجیتال تاثیر گذاشته است. طبق آماری که این صرافی منتشر کرد، در سه ماه دوم سال ۲۰۲۲ شاهد کاهش ۳۰ درصدی حجم معاملات و کاهش ۳۵ درصدی درآمد معاملات بود.

از دلایل این کاهش حجم معاملات می‌توان به مشکلات اقتصادی روز دنیا از جمله افزایش تورم و مشکلات مختلف صنعت کریپتو از جمله سقوط بلاک چین Terra اشاره کرد.

گفتنی است که این صرافی ارز دیجیتال در گزارش خود از درآمد ۸۰۲٫۶ میلیون دلاری خبر داده است. این آمار سقوط ۴۱ درصدی سه ماه و کاهش متناوب ۱۵۳٫۱ درصدی نسبت به سه ماه بازه مشابه در سال گذشته را نشان می‌دهد. این شرکت برای جبران برخی از ضررهای مالی خود در ماه ژوئن ۱۸ درصد از کارمندان خود را اخراج کرد. همچنین توسعه برخی از محصولات کوین بیس در این مدت متوقف شد. با اعلام خبر کاهش درآمد این شرکت، قیمت سهام کوین بیس ۱۰٫۵۵ درصد سقوط کرد.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست