1. خانه
  2. اقتصاد جهان
  3. ورود ماسک‌‌ های دیزنی با طراحی شخصیت های محبوب به بازار
اقتصاد جهان

ورود ماسک‌‌ های دیزنی با طراحی شخصیت های محبوب به بازار

دیزنی یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرگرمی دنیا، خط تولید ماسک های صورت خود را راه‌اندازی کرده است. اما تفاوت ماسک‌‌ های دیزنی با سایر ماسک ها، طراحی جذاب آن است. ماسک‌‌ های دیزنی با طراحی شخصیت‌های محبوب این شرکت از جمله جنگ ستارگان، انیمیشن‌های دیزنی، فیلم‌های مارول و انیمیشن‌های پیکسار تولید خواهند شد.

یکی از اهداف ماسک‌ های‌ دیزنی علاوه‌بر افزایش موجودی ماسک در سراسر دنیا، ایجاد جذابیت و راحتی پوشیدن آن‌ها برای کودکان و حتی بزرگسالان است. همچنین این ماسک ها با شخصیت‌های محبوب خود، باعث ترغیب هرچه بیشتر پوشیدن ماسک و رعایت نکات بهداشتی خواهند شد.

علاوه‌بر شخصیت‌های جذابی که روی این ماسک ها نقش بسته‌اند، ماسک های پارچه‌ای تولید شده توسط دیزنی قابلیت استفاده مجدد دارند و یکبار مصرف نخواهند بود. این ماسک ها با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برچسب خورده‌اند و می‌توان آن‌ها را از فروشگاه‌های دیزنی پیش‌خرید کرد. پیش‌بینی می‌شود که این محصول، ماه ژوئن برای خریداران ارسال شوند. ماسک های دیزنی در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ تولید خواهند شد تا هم بزرگسالان و هم کودکان بتوانند شخصیت‌های محبوب خود را روی صورت‌شان قرار دهند.

ادوارد پارک (Edward Park) معاون ارشد فروشگاه‌های دیزنی در این مورد می‌گوید:

ما به این مسئله پی برده‌ایم که خانواده‌ها در دوران سختی به‌سر می‌برند و پوشیدن هرگونه ماسک برای آن‌ها خسته‌کننده و حتی هولناک است. امید ما این است که ماسک‌ های دیزنی با جنس پارچه‌ای و شخصیت‌های محبوبی که روی آن‌ها نقش بسته‌اند، باعث شوند تا خانواده‌ها، طرفداران و جوامعی که برای ما اهمیت بالایی دارند، در پوشیدن ماسک‌ها احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

ادوارد پارک

همچنین دیزنی تصمیم دارد، یک میلیون دلار از درآمد ماسک های تولیدی خود را به خیریه اهدا کند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست