1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. ایلان ماسک: دوج کوین در زمینه پرداخت از بیت کوین بهتر است
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

ایلان ماسک: دوج کوین در زمینه پرداخت از بیت کوین بهتر است

دوج کوین در پرداخت

دوج کوین در ابتدا فقط با هدف یک جوک خلق شد، اما حالا به عنوان ارز دیجیتال محبوب ثروتمندترین مرد دنیا تبدیل شد و حتی آن را در زمینه پرداخت بهتر از بیت کوین می‌داند.

به گزارش برات نیوز، دوج کوین که در ابتدا به عنوان یک میم کوین (Meme Coin) خلق شد، حالا برترین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال ثروتمند‌ترین مرد دنیا یعنی ایلان ماسک است. ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس، به عنوان مشهورترین حامی ارز دیجیتال دوج کوین معروف است. او حتی در مصاحبه اخیر خود هم اعلام کرده که بلاکچین دوج کوین در زمینه پرداخت به مراتب بهتر از بلاکچین بیت کوین است.

او در این مصاحبه اشاره کرد که نه تنها پرداخت‌های دوج کوین در تسلا و اسپیس اسکس حمایت می‌شود، بلکه شرکت دیگر او یعنی Boring Company نیز قصد دارد از این ارز دیجیتال حمایت کند. شرکت Boring Company به دلیل ارائه پیشنهاد سرویس مترو سریع‌السیر در لاس وگاس شهرت گرفت.

ماسک ادامه داد که شبکه دوج کوین قادر است در ۶۰ ثانیه تراکنش‌ها را تکمیل کند. این در حالی است که بیت کوین برای این کار به حدود ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارد. برای ایلان ماسک، همین دلیل کافی است تا دوج کوین را در زمینه پرداخت بهتر از بیت کوین بداند.

او همچنین در خصوص فاکتور تورم دوج کوین که می‌تواند سالانه ۵ میلیارد کوین ایجاد کند را یک نکته مثبت برای آینده قلمداد کرد. از نظر او این ویژگی دوج کوین باعث می‌شود تا برای پذیرش گسترده‌تر در آینده آماده باشد و با مشکل کمبود رمزارز مانند بیت کوین با سقف عرضه ۲۱ میلیون دلار مواجه نشود. او در این خصوص می‌گوید:

این حقیقت که ایجاد ۵ میلیارد دلار دوج کوین در سال ممکن است، می‌تواند آن را به عنوان یک رمزارز برای انجام تراکنش‌های آینده آماده کند.»

منبع: Cryptopotato

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست