1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. ایلان ماسک بار دیگر باعث افزایش دوج کوین شد
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

ایلان ماسک بار دیگر باعث افزایش دوج کوین شد

قیمت دوج کوین

با جایگزینی لوگوی توییتر، قیمت دوج کوین بیش از ۲۶ درصد افزایش یافت.

به گزارش برات نیوز، قیمت دوج کوین پس از این خبر که پلتفرم رسانه اجتماعی ایلان ماسک، توییتر، لوگوی رسمی پرنده خود را با لوگوی این ارز دیجیتال میم جایگزین کرده است، بیش از ۲۶ درصد افزایش یافت.

ماسک از مدت‌ها پیش حامی این سکه با ارزش بازار ۱۰ میلیارد دلاری بوده است.

روز جمعه، این میلیاردر در پرونده‌ای در دادگاه فدرال منهتن درخواست کرد که شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری مبنی بر دستکاری قیمت سکه با حمایت از دوج کوین کنار گذاشته شود.

دوج کوین حدود ۲۶.۳۹ درصد افزایش یافت و از ۰.۱۰ دلار در ساعت دو و یک دقیقه بعد از ظهر به وقت اروپا فراتر رفت و حول ارزش آخرین بار در اوایل دسامبر در نوسان بود.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۱۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۶.۰۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۸ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸.۲۴ میلیارد دلار است که ۴۳.۲۰ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۰۱ میلیارد دلار است که ۱۰.۳۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۳.۰۶ میلیارد دلار است که ۸۹.۲۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست