1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. هجوم موسسات مالی به سمت کریپتو در سه سال آینده
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

هجوم موسسات مالی به سمت کریپتو در سه سال آینده

موسسات مالی کریپتو

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که سه چهارم موسسات مالی در سه سال آینده برای استفاده از کریپتو در سیستم مالی خود اقدام خواهند کرد.

به گزارش برات نیوز، یک تحقیق جدید از ریپل نشان می‌دهد که ۷۶ درصد از موسسات مالی در نظر دارند تا در ۳۶ ماه آینده از کریپتو در جریان کاری خود استفاده کنند. البته بخش بزرگی از این شرکت‌ها در صورتی وارد این صنعت خواهند شد که چارچوب قانونی مناسبی در این زمینه شکل بگیرد.

این مطالعه همچنین مشخص می‌کند که ۲۰ درصد از مشتریان جهانی فقط روی ارزهای دیجیتال پایدار سرمایه‌گذاری خواهند کرد. هرچند در این گزارش اشاره می‌کند که بسیاری از مردم نمی‌دانند کدام یک از ارزهای دیجیتال از الگوریتم اثبات کار (POW یا استخراج) استفاده می‌کنند و کدام ارزهای دیجیتال مصرف انرژی پایین‌تری دارند.

این تحقیق نشان می‌دهد که تقریبا سه چهارم از شرکت‌های مالی در سرتاسر دنیا در نظر دارند تا در سه سال آینده سوار بر ترن ارزهای دیجیتال شوند. زمانی که از آن‌ها پرسیده شد چرا تا همین حالا وارد این صنعت نشده‌آند، دلیل آن‌ها نبود قانون‌گذاری درست و همچنین چندین رویداد کلاهبرداری بزرگ اعلام شد.

از دیگر فاکتورهایی که می‌تواند ورود به حوزه کریپتو را برای این موسسات تقویت کند، رفتار بانک‌ها نسبت به ارزهای دیجیتال است. ۶۵ درصد از شرکت کنندگان در این مطالعه اعتراف می‌کنند که اگر موسسات مالی و بانک‌های محلی آن‌ها سرویس‌های مربوط به رمزارزها را ارائه می‌دادند، نسبت به سرمایه‌گذاری روی بیت کوین و آلت کوین‌ها مشتاق بودند.

گفتنی است که بخش بزرگی از شرکت‌های مالی در چند سال اخیر به هولدرهای کریپتو تبدیل شده‌اند چرا که آن‌ها رمزارزها را ابزار مناسبی برای مقابله با تورم می‌دانند.

در خبری دیگر شاهد افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های موسساتی روی اتریوم هستیم. همچنین مردم کشورهای لاتین رمزارزها را بهترین گزینه در برابر تورم می‌دانند.

منبع: Cryptopotato

 

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست