1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. ترند های فناوری در پسا کرونا
اخبار اقتصادیاقتصاد جهانمنتخب سردبیر

ترند های فناوری در پسا کرونا

رویداد گیلان ویکند با رویکرد ترندهای فناوری در پساکرونا، در تاریخ 26 تا 28 مردادماه سال جاری برگزار میشود.

به گزارش برات نیوز، دنیای کسب و کار آنلاین دنیای وسیعی است که علم و دانش تخصص خودش را می‌طلبد و یکی از سریع ترین مسیرها برای دستیابی و استفاده از مشاوران و راهنمایان خبره این علم شرکت در استارتاپ ویکندها می باشد.

رویداد گیلان ویکند با رویکرد ترندهای فناوری در پسا کرونا از تاریخ 26 تا 28 مرداد ماه 1401 توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ بی تو سی فا با مشارکت کارخانه نوآوری گیلان در محل کارخانه نوآوری رشت برگزار می شود.

در این رویداد افراد خبره و توانمندی همچون مانوئل اوهانجانیانس ،علی امیری، حامد بیدی ،سحر سلیمی،مجید حصارکی ،مهرنوش شوقی ،محسن سالک ،ایمان قربانی ،محمد رضا رحمانی ،بهار سیار ،میثم زرگر پور ،محمدرضا سبحان ،نوید رحیمی راد ،سپیده افسری به عنوان راهنما در کنار شرکت کنندگان حضور دارند.

رویداد گیلان ویکند
رویداد گیلان ویکند

ایده های استارتاپی بعد از ارایه شرکت کنندگان توسط هیات داورانی متشکل از چهره های برجسته شامل آقایان اشکان آرمندهی ، محمد خلج، دکتر دانیال سمیعی و خانمها بهاره شریفیون و دکتر طاهره صابری مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. در انتهای رویداد تفاهم نامه همکاری با ۱۰ تیم راه یافته به مرحله نهایی منعقد خواهد شد.

با سپاس از آقای آرش سروری تسهیلگر رویداد و آقای نیما حسن زاده به عنوان دبیر اجرایی رویداد که این اتفاق خوب را برای شهر رشت رقم زدند.

جهت ثبت نام لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید . https://b2cfa.com/gilanweekend

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست