گروه صنعتی ایران‌خودرو دومین مرحله فروش فوق‌ العاده بدون قرعه‌کشی خودروی هایما S۷ پلاس توربوشارژر اتوماتیک را از ۱۰ صبح امروز 12 آبان ماه اجرا می‌کند.

به گزارش برات نیوز، این در حالی است که با کم شدن فاصله قیمتی خودروی هایما S7 پلاس توربوشارژر اتوماتیک از کارخانه تا بازار، ایران‌خودرو اقدام به برگزاری نخستین طرح فروش فوق‌العاده خود برای این خودرو کرد.

درهمین حال، نخستین مرحله فروش فوق العاده خودرو هایما 7 پلاس توربو شارژ اتوماتیک انجام شد.

حال اینکه ایران خودرو در نظر دارد تا برگزاری دومین مرحله فروش فوق العاده برای خودرو هایما 7 را بدون قرعه کشی و به صورت نقدی برگزار کند.

این درحالی است که نخستین طرح فروش فوق‌العاده این خودرو که به سبب کم شدن فاصله قیمتی خودرو از کارخانه تا بازار منجر به فروش بدون نیاز به قرعه‌کشی شده است، در دهه ابتدایی مهر ماه (هفتم مهر ماه) اجرا شد.

فروش هایما 7 پلاس تا پایان تکمیل ظرفیت

براساس این گزارش، حال پس از حدود یکماه، دومین فروش بدون قرعه‌کشی هایما S۷ پلاس توربوشارژر اتوماتیک از صبح امروز 12 ابان ماه جاری آغاز شده است .

این مرحله از برگزاری فروش خودروی هایما 7 پلاس توربو شارژ اتوماتیک تا پایان زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

طبق روال، در حال حاضر تعداد خودروهای قابل عرضه، مشخص نیست.

 درادامه این گزارش آمده است که این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، ذغالی متالیک، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و با قیمت قطعی ۶۷۵ میلیون تومان عرضه می‌شود. 

فروش بدون قرعه کشی و واریز کامل وجه خودرو

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه قرعه‌کشی برای این طرح وجود ندارد، متقاضیان در زمان ثبت‌نام، باید وجه خودرو را واریز کنند.

بیشتر بخوانید: دومین پیش فروش ایران خودرو در 1400

بر این اساس به‌تبع متقاضیانی که در اولین مرحله فروش هایما بدون قرعه‌کشی ثبت‌نام کرده بودند، امکان ثبت‌نام در این طرح را نخواهند داشت. 

براساس این گزارش، برای ثبت‌نام و واریز وجه، مشتری با وارد  کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت‌نام وارد و پس از انتخاب رنگ خودرو، نسبت به واریز وجه صرفا به صورت اینترنتی در زمان ثبت‌نام اقدام کنند.

عدم امکان ثبت نام در طرح فروش فوق‌ العاده برای مشتریان حقوقی

تنها محدودیت‌ شرکت در این طرح فروش فوق العاده بدون قرعه کشی، اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی است و ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

همچنین به‌تبع متقاضیان بخشنامه قبلی قیمت خودرو قطعی است اما چنانچه افزایش هزینه‌ها و الزامات قانونی پیش آید، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت پرداختی تا قیمت روز خودرو است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *