1. خانه
  2. خودرو
  3. سود کوتاه مدت برای سپرده های خودروهای وارداتی!
خودرومنتخب سردبیر

سود کوتاه مدت برای سپرده های خودروهای وارداتی!

خودروهای وارداتی

با توجه به اینکه متقاضیان خودروهای وارداتی باید ودیعه 500 میلیون تومانی را در حساب خود مسدود کنند، وزارت صمت اعلام کرده که سپرده های خودروهای وارداتی سود دریافت می‌کنند.

به گزارش برات نیوز، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از اختصاص سود کوتاه‌مدت به ثبت‌نام کنندگان سپرده های خودروهای وارداتی خبر داد.

امید قالیباف در ویدئویی ارسالی، ضمن اشاره به اسامی ۲۲ بانک طرف قرارداد وزارت صمت که متقاضیان طرح فروش خودروهای وارداتی می‌توانند مبلغ ۵٠٠ میلیون تومان خود را در آن واریز و مسدود کنند؛ اظهار کرد: بانک‌ها بایستی سود کوتاه مدت به این سپرده‌ها تخصیص دهند.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، تاکید کرد: چنانچه متقاضیان از بانکی که برای فرآیند ثبت‌نام خودروهای وارداتی (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه مذکور) راضی نباشند، می‌توانند به راحتی بانک خود را تغییر دهند.

مهلت سه روزه متقاضیان برای ثبت نام از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

گفتنی است، متقاضیان می‌توانند از طریق بانک‌های ملت، تجارت، رسالت، ملی، صادرات، سپه، اقتصاد نوین، آینده، پست بانک، توسعه تعاون، دی، رفاه کارگران، سینا، صنعت و معدن، اعتباری ملل، پارسیان، شهر، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، قرض‌الحسنه مهر ایرانیان و بانک سرمایه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه علی‌الحساب ۵٠٠ میلیون تومان برای ثبت‌نام در طرح فروش خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اقدام کنند.

گفتنی است که با احتساب امروز (سه‌شنبه) متقاضیان خودروهای خارجی که از دی ماه امسال وارد کشور شده‌اند، سه روز (تا روز پنجشنبه ١١ اسفند ماه) فرصت دارند که ثبت‌نام خود را از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس http://saleauto.ir انجام دهند.

مرحله اول ثبت‌ درخواست برای خرید خودروهای خارجی واردتی ” ثبت‌نام و انجام فرآیند نوبت‌دهی متقاضیان است ” که از ظهر روز شنبه ( ۶ اسفند ماه) آغاز شده و واریز و مسدود کردن مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی فرد متقاضی نزد بانک‌های تعیین شده یکی از شرایط الزامی در این فرایند اعلام شده است.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست