1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. رکورد سرمایه‌گذاران سازمانی اتریوم
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

رکورد سرمایه‌گذاران سازمانی اتریوم

سرمایه‌گذاران سازمانی اتریوم

آپگرید The Merge که یک تحول عظیم در شبکه اتریوم و دنیای ارزهای دیجیتال ایجاد خواهد کرد، باعث افزایش خوش‌بینی نسبت به این ارز دیجیتال شده است. تا جایی که بسیاری از سرمایه‌گذاران سازمانی در حال تزریق دارایی‌های خود روی محصولات مرتبط با اتریوم هستند.

به گزارش برات نیوز، سرمایه‌گذاران سازمانی در حال تزریق سرمایه خود به دارایی‌های دیجیتال اتریومی هستند. به طوری که این سرمایه‌گذاران طی هفت هفته متوالی رکورد سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال و محصولات آن را ثبت کرده‌اند.

گفتنی است که تنها در هفتمین هفته از این سرمایه‌گذاری، ۱۶٫۳ میلیون دلار روی دارایی‌های اتریومی اندوخته شد که این رقم کل سرمایه‌گذاری را به رقم ۱۵۹ میلیون دلار در تمام هفت هفته می‌رساند.

در این آمار که توسط شرکت تحقیقاتی CoinShares انجام شد، دلیل این رشد سرمایه‌گذارای سازمانی و خوشبینی نسبت به محصولات اتریوم را شفافیت بیشتر در خصوص آپگرید The Merge اتریم دانسته است. این آپگرید قرار است در تاریخ ۱۹ سپتامبر عملی شود.

آپگرید The Merge شبکه اصلی اتریوم را با Ethereum 2.0 Beacon Chain ادغام می‌کند. با این کار اتریوم از یک شبکه با مکانسیم اثبات کار (شیوه استخراج) به یک شبکه اثبات سهام (شیوه سهام‌گذاری) تبدیل می‌شود. انتظار می‌رود که این آپگرید شبکه باعث افزایش امنیت، کاهش قابل توجه مصرف انرژی و سازگار با محیط زیست شود.

به نظر می‌رسد که اتریوم در حال انجام آخرین تست‌های خود برای این انتقال و آپگرید بزرگ در هفته جاری است تا در کمتر از شش هفته آینده، آپگرید The Merge به سرانجام برسد.

شرکت تحلیلی گلس نود هم در گزارش خود اعلام کرد که بسیاری از تریدرها روی این آپگرید بزرگ شرط بسته‌اند و این دارایی را خریداری می‌کنند. در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱٫۷۷۶ هزار دلار خرید و فروش می‌شود و نگاه‌های مثبتی به قیمت این رمزارز در آینده وجود دارد.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست