1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. عمان، سرمایه گذاران انگلیسی را فراخواند
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

عمان، سرمایه گذاران انگلیسی را فراخواند

سرمایه گذاری در عمان

کشور عمان قصد دارد تا در جهت تامین مالی از سوی سرمایه گذاران انگلیسی تسهیلات برای سرمایه گذاری در عمان ارائه می‌کند.

به گزارش برات نیوز، عمان فرصت‌ها، خدمات و تسهیلات سرمایه گذاری را به سرمایه گذاران انگلیسی با هدف تزریق پول آنها به این کشور ارائه کرد.

روزنامه محلی «الشبیبه» گزارش داد که سفارت عمان در بریتانیا «مجمع تجاری عمان-بریتانیا» را با مشارکت سازمان سرمایه‌گذاری عمان، وزارت بازرگانی، صنعت و تشویق سرمایه گذاری و تعدادی از شرکت های دولتی به نمایندگی از بخش‌های مختلف برگزار کرد.

به نوشته این روزنامه، این مجمع بر فرصت‌های سرمایه گذاری در این کشور و معرفی بخش‌های مختلف موجود برای سرمایه گذاری با هدف دستیابی به تنوع اقتصادی متمرکز بود.

شرکت‌های دولتی در این مجمع، در مورد فرصت‌های سرمایه گذاری موجود در بخش‌های لجستیک، گردشگری، معدن، شیلات و مواد غذایی، به ارائه تصویر پرداختند و خدمات و تسهیلات ارائه شده توسط اعتبارعمان را به سرمایه گذاران فردی و شرکتی معرفی کردند.

وزارت بازرگانی، صنعت و تشویق سرمایه‌گذاری نیز به نوبه خود، خدمات و تسهیلات ارائه شده از سوی تالار «سرمایه‌گذاری در عمان» را به صورت تصویری ارائه کرد.

مجمع تجاری عمان و بریتانیا و دستیابی به تنوع اقتصادی

مجمع تجاری عمان و بریتانیا با هدف ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در عمان و معرفی بخش‌های مختلف موجود برای سرمایه گذاری با هدف دستیابی به تنوع اقتصادی برگزار می‌شود.

روابط اقتصادی بین عمان و بریتانیا با امضای توافق نامه‌هایی برای تقویت همکاری‌های سرمایه گذاری دو کشور، با توجه به عزم آنها برای غلبه بر همه موانع بر سر حرکت مبادلات تجاری بین آنها، در حال افزایش است، چون آنها به دنبال ایجاد پایه های گسترده مشارکت‌های استراتژیک هستند.

بر اساس داده‌های مرکز ملی آمار و اطلاعات عمان، شرکت‌های انگلیسی برای مدت طولانی در این کشور سرمایه‌گذاری کرده‌اند و در چند سال گذشته حدود 50 درصد از سرمایه‌گذاری‌های خارجی در سلطان نشین را به خود اختصاص داده‌اند.

 

 

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست