تکنولوژی

iOS 14 لو رفت

iOS 14 لو رفت ؛ هکرها سیستم عامل جدید اپل را در اختیار دارند

نسخه‌های جدید iOS همیشه اواسط شهریور ماه راهی بازار می‌شوند؛ اما این اتفاق برای iOS 14 خیلی زودتر استفاده است. iOS 14 لو رفت. در واقع چند ماهی می‌شود که iOS 14 لو رفته و در اختیار برخی هکرها و بلاگرها هم قرار گرفته است. موضوع جالب اینجاست که نسخه کامل iOS 14 هم در اختیار هکرها قرار دارد. نسخه‌ای که به خوبی کار می‌کند و از پایداری مناسبی هم برخوردار است. با برات نیوز همراه باشید.

اینکه iOS 14 به چه صورت لو رفته مشخص نیست؛ اما گزارش‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که این نسخه در اختیاری فردی قرار داشته که در حال توسعه جدیدترین نسخه iOS برای آیفون 11 بوده است. بعید نیست که این گوشی به قیمت هزاران دلار فروخته شده باشد. خریدار گوشی می‌توانسته iOS 14 را از روی گوشی حذف کند یا حتی می‌توانسته آن را به هکرها بدهد.

گزارش‌های مختلفی که درباره لو رفتن iOS 14 منتشر شده، به این موضوع اشاره می‌کنند که نسخه نهایی این سیستم عامل با چیزی که هم اکنون در اختیار هکرها قرار دارد، متفاوت خواهد بود. iOS 14 لو رفت. اپل هم کاری نمی‌تواند انجام دهد. لو رفتن جدیدترین سیستم عامل آیفون می‌تواند کار جیلبریک کردن آن را برای هکرها راحت‌تر کند. در گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره شده که هم اکنون گروه زیادی از هکرها و حتی توسعه دهندگان در حال آزمایش و بررسی این نسخه از سیستم عامل iOS هستند.

iOS 14 لو رفت

انتظار می‌رود که نسخه آزمایشی iOS 14 در ماه ژوئن در اختیار کاربران قرار بگیرد. با این حال نسخه لو رفته از این سیستم عامل چندین ماه زودتر در اختیار هکرها قرار داشته است. البته گفته شده که اپل خود را برای شناسایی افرادی که در ماجرای لو رفتن iOS 14 نقش داشتند، آماده کرده است.

در سال ۲۰۱۱ فردی به نام سرجیو کالدرون یک مدل آیفون که هنوز معرفی نشده بود را در فروشگاهی در سان فرانسیسکو پیدا کرد. اپل نه تنها از ماموران پلیس در خواست کرد که این گوشی را از خانه کالدرون پیدا کنند، بلکه چند نفر از کارمندان خودش را با لباس پلیس به خانه این فرد فرستاده بود. کالدرون بعدا به این موضوع اشاره کرد که برخی از افرادی که خود را پلیس نامیده بودند، خیلی بد با او صحبت کردند. ماها بعد مشخص شد که هیچ کدام از آنها پلیس واقعی نبودند و عضو تیم حفاظتی اپل هستند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید