1. خانه
  2. خودرو
  3. زمان قرعه کشی خودرویی ها؛ همچنان نامشخص!
خودرومنتخب سردبیر

زمان قرعه کشی خودرویی ها؛ همچنان نامشخص!

قرعه کشی

با توجه به بلوکه شدن دارایی مردم اما همچنان قرعه کشی خودروهای وارداتی مشخص نشده و ایران خودرو هم مجددا قصد دارد قرعه کشی جدیدی راه بیندازد که زمان آن هم نامشخص است.

به گزارش برات نیوز، گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرده به مناسبت عید نیمه شعبان فروش فوق‌العاده تعدادی از محصولات خود را برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده اجرایی می‌کند.

هنوز اطلاعات جامع از این طرح در دسترس قرار نگرفته و مشخص نیست با قرعه‌کشی خواهد بود یا خارج از فرآیند قرعه‌کشی؟

اما آنچه که تاکنون مشخص شده این است این طرح فروش در قالب طرح ویژه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرا می شود.

طبیعتا تعریف حساب وکالتی و واریز وجه پیش از آغاز فرآیند ثبت‌نام تنها برای متقاضیان عادی ضروری است؛ موجودی حساب وکالتی برای محصولات سواری ۱۳۰ میلیون تومان و برای محصولات خانواده هایما ۴۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

این شرکت اعلام کرده است که اطلاعات تکمیلی و بخشنامه فروش محصولات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است که این طرح در حالی اجرایی می‌شود که طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر بوده است در هفته جاری، طرح یکپارچه فروش خودرو برای دولتی‌ها و خصوصی‌ها، خارج از فرآیند قرعه‌کشی (برنده شدن یا نشدن) برگزار شود اما مشخص نیست این موضوع این هفته عملی می‌شود یا خیر.

زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی همچنان در ابهام و نامشص!

این در حالی است که زمان قرعه کشی خودروهای وارداتی نیز مشخص نیست.

وزارت صنعت در روزهای گذشته اعلام کرده بود که زمان قرعه‌کشی خودروهای وارداتی در روز سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری است، مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت امروز اعلام کرد: انجام قرعه‌کشی به زمانی دیگر موکول شد.

گفتنی است مهدی ضیغمی، دلیل عقب افتادن زمان قرعه‌کشی را زمان‌بر شدن استعلامات و گفته به علت اخذ استعلامات لازم و جمع‌بندی آن زمان قرعه کشی طی روزهای آینده خواهد بود.

او متذکر شده فعلا زمان قرعه‌کشی را به طور دقیق اعلام نمی کنیم تا استعلامات به‌صورت دقیق انجام شود و نتیجه استعلامات مشخص شود.

وی به فارس گفته، فعلا قرار است همان دو مدل خودروی چانگان CS55 و CS35 پلاس عرضه شود، اما تلاش می‌کنیم که دو مدل خودروی فیات 500 و فیات Tipo و همچنین هیوندا النترا عرضه شود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست