ایرانمنتخب سردبیر

میتسوبیشی ۴۰۰۰ GT در راه است

میتسوبیشی 4000 GT

اگر شما بین ماشین‌های میتسوبیشی جستجو کنید، متوجه یک خلا خواهیدشد؛ ماشین‌های اسپرت. مدت زمانی است که هیچ ماشین اسپرتی را از این کمپانی ندیده‌ایم. ماشین میتسوبیشی ۳۰۰۰ GT که یک ماشین اسپرت ژاپنی دهه ۹۰ میلادی‌ بود و توانست رقیبی جدی برای فراری محسوب ‌شود در آن زمان توجه زیادی را به خود جلب کرد. امروزه و با گذر زمان نیاز به طراحی ماشین‌های اسپرت بیش از پیش احساس می‌شود. طراحان ژاپنی امروزه و با الهام از ماشین اسپرت میتسوبیشی ۳۰۰۰ درحال طراحی ماشین‌های اسپرت جدیدی تحت عنوان میتسوبیشی GT ۴۰۰۰ هستند. با برات نیوز همراه باشید.

میتسوبیشی GT 4000

یکی از تفاوت‌های عمده‌ای که می‌توان در ماشین‌های اسپرت با طراحی جدید مشاهده نمود، سطح صاف‌تر به کار رفته در این ماشین‌ها نسبت به ماشین‌های اسپرت دهه ۹۰ است. در میتسوبیشی ۴۰۰۰ GT ما شاهد یک طراحی تیز و سخت هستیم که در قسمت چرخ‌ها نوعی انحنای خاص به کار رفته است. از دیگر تغییراتی که در این ماشین می‌توان مشاهده نمود تغییر برآمدگی جلو و عقب ماشین است. این تغییر به نحوی است که باعث می‌شود تا ماشین ظاهری اسپرت‌تر به خود بگیرد.

اگرچه در قسمت جلو و عقب ماشین ما شاهد تغییراتی هستیم اما به صورت کلی باید بیان‌کنیم که طراحی جلو و عقب ماشین شباهت‌هایی را با نسخه قدیمی این ماشین نیز دارد. در این ماشین چراغ‌های جلو به شکلی طراحی شده‌اند که دارای یک ظاهر عریض هستند و همچنین این چراغ‌ها به سپر جلوی ماشین نیز متصل می‌شوند. در قسمت عقب ماشین و با استفاده از چراغ عقب‌های کاملا پهن از یک طراحی کاملا متفاوت استفاده شده ‌است. همچنین چراغ ترمزهایی که در دو طرف ماشین به کار رفته است باعث شده تا این ماشین دارای ظاهری بسیار جذاب و اسپرت باشد.

میتسوبیشی GT 4000

البته باید بیان‌کنیم که میتسوبیشی در این چند مدت نتوانسته عملکرد خوبی را از خود نشان ‌دهد و انتظارات را به خوبی برآورده ‌کند. نیسان و رنو در اواخر ماه گذشته اعلام‌کردند که می‌خواهند رودمپ‌هایی را منتشر کند که منجر به کاهش میزان رقابت بین محصولات آن‌ها می‌شود و تمرکز آن‌ها بیشتر روی فروش محصولات در نقاط با پتانسیل بالا خواهد بود. به نظر می‌رسد که میتسوبیشی در این زمینه نمی‌تواند عملکرد خوبی از خود نشان‌ دهد و در مورد تولید ماشینی با الهام از میتسوبیشی GT ۳۰۰۰ برای استفاده در زمان فعلی با شکست مواجه خواهد شد.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید