جلسه شورای سیاستگذاری سیزدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل برگزار شد.

به گزارش برات نیوز، اولین جلسه شورای سیاستگذاری سیزدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل (C4I) در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

رئیس سیزدهمین کنفرانس انجمن فرماندهی کنترل، گفت: برگزاری این کنفرانس در پژوهشگاه فرصت مناسبی برای هماهنگی و همکاری بیشتر بین پژوهشگاه و انجمن فرماندهی کنترل است.

دکتر یزدانیان با تاکید بر اهمیت این کنفرانس ادامه داد: این موضوع در تمامی دانشگاه ها بایستی مورد توجه قرار بگیرد و کنفرانس نیز از ظرفیت علمی همه نخبه های علمی کشور استفاده نماید.

بر اساس این گزارش در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای برگزاری این کنفرانس ارائه و محورها و زیرمحورهای پیشنهادی کنفرانس و همچنین زمانبندی اجرای کنفرانس مطرح و پس از بحث و تبادل نظر مورد تصویب قرار گرفت.

بر اساس مصوبات شورای سیاستگذاری، این کنفرانس در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

گفتنی است دوازدهمین کنفرانس ملی انجمن فرماندهی و کنترل، رایانه و مخابرات ایران به میزبانی دانشگاه صنعتی مالک اشتر و با شعار ” فرماندهی و کنترل هوشمند در بحران های فراگیر ” طی روزهای 7 و 8 بهمن ماه 1399 برگزار شد.

مراسم افتتاحیه و اختتامیه کنفرانس با حضور دکتر عارف ریاست انجمن فرماندهی و کنترل، دکتر شفقت ریاست دانشگاه صنعتی مالک اشتر و مقامات کشوری و لشگری برگزار و از منتخبان کنفرانس با اهدای لوح تقدیر شد. 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *