1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. همکاری مسترکارت و نتسترا برای بهبود پرداختهای دیجیتال
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

همکاری مسترکارت و نتسترا برای بهبود پرداختهای دیجیتال

همکاری مسترکارت نتسترا

شرکت مسترکارت در نظر دارد تا با همکاری نتسترا دسترسی مشتریان به پرداخت دیجیتال را بهبود ببخشد.

به گزارش برات نیوز، شرکت نرم‌افزار بین‌المللی نتسترا (Netcetra) که متخحص امنیت و تسهیل در پرداخت‌های دیجیتال است، با همکاری مسترکارت در نظر دارد تا کیفیت و سرعت پرداخت‌های این شرکت را بیش از پیش بهبود بخشد.

مسترکارت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پرداخت‌های بین‌المللی، قصد دارد تا با این همکاری دسترسی بهتری از تکنولوژی خود به مشتریان خود ارائه دهد.

از آن جایی که پرداخت‌های بدون تماس و دیجیتالی بیشتر و بیشتر در زندگی عادی مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد، شرکت‌های فینتک و تکنولوژی در تلاش هستند تا استفاده از پرداخت‌های دیجیتال را برای مشتریان خود بهبود ببخشند. شرکت نتسترا که بیش از ۲۵ سال در زمینه پرداخت‌های دیجیتالی تجربه دارد، حالا با همکاری مسترکارت در نظر دارد تا وضعیت دسترسی به این نوع پرداخت‌های دیجیتال را بهبود ببخشد.

نتسترا با این همکاری به مشتریان اجازه خواهد داد تا تمامی مراحل پرداخت را به صورت دیجیتال و یکپارچه انجام دهند. این شرکت تا این لحظه به بیش از ۲۵۰۰ بانک، ۱۶۰ هزار کسب و کار و حتی شرکت‌های مالی، فینتک، حمل و نقل، بیمه و سلامت همکاری کرده تا دسترسی مردم به امکانات دیجیتال را تسهیل ببخشد.

از طرفی مسترکارت همکاری‌های زیادی را اخیرا در جریان کاری خود ایجاد کرده است. از جمله آخرین اقدامات این شرکت می‌توان به همکاری مسترکارت با اهالی حوزه کریپتو اشاره کرد. مستر کارت قصد دارد بیش از پیش در حوزه کریپتو وارد شده و اقدام به همکاری دو جانبه کند.

منبع: Benzinga

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست