1. خانه
  2. فناوری
  3. دریافت همزمان اینماد و درگاه پرداخت از پرداخت نوین
فناوریمنتخب سردبیر

دریافت همزمان اینماد و درگاه پرداخت از پرداخت نوین

شــرکت پرداخت نوین آرين،

امکان دریافت همزمان اینماد و درگاه پرداخت از درگاه پرداخت اینترنتی شــرکت پرداخت نوین آرین، فراهم شد.

به گزارش برات نیوز، کسب و کارها بر بستر وب از این پس می‌توانند همزمان با دریافت اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی)، درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت نوین را اخذ نمایند.

شرکت پرداخت نوین جهت تسهیل فرآیند دریافت درگاه‌های پرداخت الکترونیک و افزایش سرعت دریافت درگاه IPG توسط کسب و کارهای خرد و کلان بر بستر وب، با توجه به هماهنگی انجام شده با مرکز توسعه تجارت الکترونیک، امکان دریافت نماد الکترونیکی را به صورت مستقیم و بدون ورود اطلاعات به صورت مجدد و مجزا جهت درخواست درگاه پرداخت خواهند داشت.

همکاری اینماد با شرکت پرداخت نوین موجب می‌شود که کسب و کارهایی که به درگاه پرداخت آنلاین، پرداخت نوین نیازمند هستند پس از اعلام درخواست نماد اعتماد الکترونیکی، درخواست درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) خود را ارسال نمایند. شرکت پرداخت نوین، با استفاده از اطلاعات وارد شده توسط صاحبین کسب و کار در سامانه دریافت نماد الکترونیک، می‌تواند به صورت همزمان دریافت درگاه را پیش برده و در زمان سریع‌تری پنل پذیرندگی شرکت پرداخت نوین را دریافت نمایند.

بـا فراهم آمـدن این بستر، متقاضــیـان درگاه اینترنتی می‌تواننـد با مراجعه به سایت پنجره واحد تجارت الکترونیکی به آدرس https://ecsw.ir بخش «نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)» ابتدا اقدام به دریافت اینماد کرده و سپس در بخش «درخواست درگاه پرداخت اینترنتی» و انتخاب شــرکت پرداخت نوین آرین، به صورت همزمان درگاه پرداخت و اینماد دریافت نمایند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست