اخبار اقتصادی منتخب سردبیر

کیش میزبان بورس بین الملل می شود

کیش بورس بین المللی می‌شود. به این معنی که بازاری 24 ساعته است و مزایای بسیاری ازجمله افزایش سرعت معاملات دربازار بورس را به همراه دارد.

کنترلر پلی استیشن 4 و بازیهای PS5
بازی

عدم پشتیبانی بازی‌های پلی استیشن ۵ از کنترلر پلی استیشن ۴

پلی استیشن 5 از همین حالا هیجان زیادی را در بین دوست‌داران دنیای بازی‌ها برانگیخته است. ولی در این میان، یک سوال مطرح می‌شود: آیا می‌توان از کنترلر پلی استیشن ۴ در این کنسول هم استفاده کرد؟

واکسن کرونا
اخبار اقتصادی دسته‌بندی نشده

واکنش ایران به ساخت واکسن کرونای روسیه

رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران به انتشار خبر دست یابی روسیه به واکسن کرونا واکنش نشان داد و برای واردات آن به ایران شرط قرار داد.

شرکت های چینی و بروس آمریکا
بورس تکنولوژی

شرکت های چینی از بورس آمریکا خارج می‌شوند

شرکت های چینی و بروس آمریکا شرایط خوبی با هم ندارند. این احتمال وجود دارد که دولت آمریکا شرکت های چینی را از بورس آمریکا اخراج کند.

فروش و واگذاری سهام عدالت
بورس منتخب سردبیر

چگونگی فروش و واگذاری سهام عدالت

فروش و واگذاری سهام عدالت از طریق بانک توسعه تعاون تشریح شد و عموم متقاضیان، روش مستقیم می‌توانند از طریق شعب سراسر کشور و نسبت به فروش اقدام نمایند.

مسکن خبرنگاران
اخبار اقتصادی منتخب سردبیر

ساخت مسکن خبرنگاران وعده ای که روی زمین ماند

درحالی که وزارت راه و شهرسازی و وزارت ارشاد وعده ساخت مسکن برای اصحاب رسانه را داده بودند اما هنوز هیچ اقدامی درخصوص اجرای این طرح مشترک انجام شده است.

حق مسکن 300 هزار تومانی
اخبار اقتصادی منتخب سردبیر

حق مسکن ۳۰۰ هزار تومانی تناسبی با قیمت واقعی مسکن ندارد

رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراها اعلام کرد حق مسکن 300 هزار تومانی که به کارگران داده می‌شود با قیمت حقیقی مسکن تناسبی ندارد

صادرات محصولات نفتی روسیه
اخبار اقتصادی منتخب سردبیر

افزایش صادرات محصولات نفتی روسیه به آمریکا

صادرات محصولات نفتی روسیه به آمریکا در نیمه اول ۲۰۲۰ تا ۹.۱ میلیون تن افزایش یافته است. این رقم در همین دوره در ۲۰۱۹ برابر با ۴ میلیون تن بود.

سهام پالایشگاه ها
اخبار اقتصادی منتخب سردبیر

چراغ سبز وزارت نفت برای عرضه سهام در بورس

وزیر نفت درباره موافقت با عرضه سهام پالایشگاه ها گفته است: وزارت نفت با عرضه همه جوره سهام پالایشگاه ها در قالب صندوق ETF موافق است

تکنولوژی

احتمال واگذاری اپلیکیشن تیک تاک به مایکروسافت

پس از طرح احتمال مسدود شدن تیک تاک در آمریکا از سوی دولت این کشور، حال خبر از انتقال مالکیت این اپلیکیشن به شرکت‌های آمریکایی می‌رسد.