1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. افزایش ۷۶ درصدی شاغلان صنعت بلاکچین
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

افزایش ۷۶ درصدی شاغلان صنعت بلاکچین

اغلین صنعت بلاکچین

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که میزان شاغلین صنعت بلاکچین در مقایسه با سال گذشته ۷۶ درصد افزایش یافته است.

به گزارش برات نیوز، مطالعه جدیدی از پلتفرم لینکدین نشان می‌دهد که تعداد کلی افرادی که در صنعت بلاکچین فعالیت می‌کنند، نسبت به سال گذشته ۷۶ درصدا فزایش یافته‌اند. این مطالعه همچنین نشان داد که ایالات متحده در کنار هند و چین، سه کشور برتر از نظر استعدادهای صنعت بلاکچین هستند.

از نظر نرخ رشد استعدادهای جهانی صنعت بلاکچین، این مطالعه نشان می‌دهد که هند بیشترین نرخ را با رشد ۱۲۲ درصد در اختیار دارد. کانادا با نرخ ۱۰۶ درصد در رتبه دوم است و سنگاپور با نرخ ۹۲ در درصدی خود در جایگاه سوم قرار می‌گیرد.

جالب است بدانید که در نیجریه نرخ رشد استعدادهای صنعت بلاکچین رشد ۸۱ درصدی دارد. این آمار نیجریه را در رتبه چهارم جهان و در رتبه اول قاره آفریقا قرار می‌دهد. البته جای تعجبی هم ندارد چرا که بر اساس داده‌هایی که از طریق گوگل ترند به دست آمده، مردم نیجریه بیشترین علاقه به ارزهای دیجیتال را پیدا کرد‌ه‌اند. در نهایت گفتنی است که در بین ۱۰ کشور برتر استعدادهای بلاکچین، چین با رشد ۱۲ درصدی پایین‌ترین نرخ رشد را در اختیار دارد.

افزایش تقاضا برای جذب شاغلین صنعت بلاکچین

با در نظر گرفتن تقاضا برای جذب نیروی بلاکچین در لینکدین، کانادا بالاترین نرخ را با ۵۶۰ درصد از آن خود کرده‌ است. سنگاپور با اختلافی بسیار زیاد نسبت به کانادا، با نرخ ۱۶۰ درصدی در رتبه دوم است. هند با ۱۴۵ درصد نرخ رشد و آمریکا و آلمان با نرخ ۸۲ در صدی در رتبه‌های بعدی اعلام فرصت‌های شغلی قرار دارند.

از نظر موضع فرصت‌های شغلی، بالاترین تقاضا مربوط به بخش استعدادهای مالی است که ۱۹ درصد را به خود اختصاص می‌دهد. در رتبه بعدی استعدادهای مهندسی هستند که ۱۶ درصد از شاغلین صنعت بلاکچین را تشکیل می‌دهند. توسعه تجاری، IT و فروش نیز هر کدام با ۶ درصد از آمار در رتبه‌های سوم تا پنجم قرار می‌گیرند.

منبع: Bitcoin News

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست