1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. بخش بزرگی از پروفایل کارکنان بایننس در لینکدین تقلبی است
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

بخش بزرگی از پروفایل کارکنان بایننس در لینکدین تقلبی است

پروفایل کارکنان بایننس

مدیر عامل صرافی بایننس اعلام کرد که از ۷ هزار پروفایل لینکدین کارکنان بایننس، فقط حدوود ۵۰ پروفایل واقعی است.

به گزارش برات نیوز، کلاهبرداری‌های کریپتویی در لینکدین معمولا با پیشنهاداتی آغاز می‌شوند که از سوی پروفایل‌هایی تقلبی از سوی صرافی‌های معتبر ارسال شده‌اند. یکی از این صرافی‌های معتبر که پروفایل‌های تقلبی زیادی با نام آن ساخته شده، صرافی بزرگ بایننس است.

حال بر اساس این اطلاعات، چنگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل این صرافی در یک پست توییتری اعلام کرد که فقط حدود ۵۰ کاربر از ۷ هزار کاربری که ادعا می‌کنند کارمند صرافی بایننس هستند، پروفایل واقعی آن‌هاست. مدیر عامل این صرافی از نبود یک سیستم شناسایی هویت واقعی در لینکدین اظهار ناامیدی کرد. او امیدوار است تا لینکدین یک قابلیت برای شرکت‌ها برای اعتبارسنجی کارکنان خود روی این پلتفرم ایجاد کند.

معمولا کلاهبرداری‌های کریپتویی که در پلتفرم لینکدین صورت می‌گیرد، با ارسال پیامی از سوی کارمندانی است که ادعا می‌کنند از کارکنان صرافی‌های معتبر هستند. این پروفایل‌ها به شکلی ایجاد می‌شوند که انگار این افراد دارای سال‌ها تجربه در صنعت کریپتو هستند و از ارتباطات خوبی با شرکت‌ها و صرافی‌های بزرگ برخوردارند.

گفتنی است که هیچ کدام از صرافی‌های معتبر ارزهای رمزنگاری شده هرگز از کاربران خود در هیچ پلتفرمی تقاضای انتقال دارایی یا سپرده نمی‌کنند و از پروفایل معتبر کارکنان از جمله بایننس سو استفاده نخواهد شد.

مدیرعامل بایننس در دیگر اظهار نظرات خود از سالم‌تر بودن صنعت کریپتو گفت. در مصاحبه اخیر خود با CNBC، مدیرعامل صرافی بزرگ بایننس باور دارد که صنعت کریپتو در حال حاضر در موقعیت به مراتب بهتری قرار دارد. او همچنبن از بی‌اهمیت بودن فروش بیت‌کوین توسط ایلان ماسک و شرکت تسلا گفت.  از نگاه چانگ پنگ ژائو، خرید و فروش بیت کوین، حتی با وجود نام‌های بزرگی مانند ایلان ماسک، به صورت فاندامنتال روی بیت کوین تاثیر گذار نیست.

منبع: Coin Telegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست