ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

مرورگر اوپرا وارد دنیای بلاکچین و Web3 می‌شود

مرورگر اوپرا

مرورگر اوپرا با همکاری شرکت بلاکچین الروند، دسترسی کاربران به اکوسیستم Web3 را فراهم می‌کند.

به گزارش برات نیوز، مرورگر اوپرا با همکاری سرویس بلاکچین الروند (Elrond) به ۳۰۰ میلیون کاربر خود دسترسی Web3 خواهد داد. با اینکه پیش از این اوپرا با حوزه بلاکچین ارتباط برقرار کرده بود، اما این همکاری باعث می‌شود تا کاربران به طور مسقتیم به یک میزبان اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApp) متصل شوند.

الروند یک شبکه بلاکچین مقیاس‌پذیر با تولید کربون صفر در اروپاست که به شالوده بسیاری از سرویس‌ها برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز تبدیل شده است.

همچنین پس از این همکاری، کاربران به توکن Elrond Standard Digital دسترسی خواهند داشت. کاربران با این توکن به Web3 دسترسی خواهند داشت.

اوپرا در نظر دارد با این همکاری، به یک دروازه ورودی امن و قابل فهم Web3 برای تمام کاربران علاقه‌مند به کریپتو تبدیل شود.

اورا همچنین قصد دارد یک ویژگی جذاب برای انتخاب کیف پول‌های دیجیتال مختلف در پلتفرم خود توسعه دهد. با این کار کاربران می‌تواند به راحتی با کیف پولی که انتخاب کرده‌اند، با اپلیکیشن‌های امور مالی غیرمتمرکز تعامل داشته باشند.

گفتنی است اُپرا یک مرورگر وب رایگان و متن‌بسته است که حدود دو درصد از کاربران اینترنت را دارار بوده و توسط شرکت نرم‌افزاری اپرا توسعه داده‌شده‌است.

این مرورگر برای کاربری‌های همگانی اینترنت نظیر نمایش وبسایت‌ها، دریافت و ارسال نامه‌های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات، گفتگوی برخط آی‌آرسی، بارگذاری از طریق پروتکل بیت‌تورنت و خواندن فیدهای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپرا برای کاربرد بر روی رایانه‌های شخصی، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها به‌طور رایگان عرضه می‌گردد.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید