شرکت پرداخت الکترونیک سداد رکورد چشمگیری را در رده‌بندی شرکت‌های برتر حوزه پرداخت ثبت کرد.

به گزارش برات نیوز، بر پایه گزارش شاپرک در شهریورماه 1400 با ثبت بهبود شاخص‌های عملکردی و همچنین ارتقای سهم بازار خود نسبت به شهریورماه سال گذشته، شرکت پرداخت الکترونیک سداد رکورد چشمگیری را در رده‌بندی شرکت‌های برتر حوزه پرداخت ثبت کرد.

بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک در مورد آمار تراکنش‌های شهریورماه 1400، شرکت سداد در عملکرد PSPها با بهبود شاخص‌های عملکردی، رکورد چشمگیری را در رده‌بندی شرکت‌های برتر حوزه پرداخت ثبت کرد.

شرکت سداد در ادامه روند افزایش سهم بازار خود توانست در شهریورماه 1400 ضمن پشت سر گذاشتن شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تعداد تراکنش‌ها، سایر شاخص‌های شاپرکی خود را هم بهبود ببخشد. این شاخصه‌ها شامل:

سهم 8/33 درصدی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بازار

«محسن علیپور» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان خبر فوق، به عملکرد موفقیت‌آمیز این شرکت در شهریورماه 1400 اشاره کرد و گفت:

بیشترین رشد در تعداد تراکنش کارتخوان فروشگاهی، بیشترین رشد در مبلغ تراکنش کارتخوان فروشگاهی، بیشترین رشد در تعداد تراکنش‌های خرید، بیشترین بهبود در شاخص اثربخشی و بهترین عملکرد در کاهش خطای سیستمی به شرکت سداد اختصاص داشته است.

به گفته وی، این شرکت با در اختیار گرفتن سهم 8/33 درصدی بازار از لحاظ تعداد تراکنش‌های جذب شده از طریق تمامی ابزارهای پذیرش، توانست در گروه شرکت‌های PSP پس از:

به‌پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سامان، تجارت الکترونیک پارسیان و آسان پرداخت پرشین در پله پنجم جای بگیرد و بدین‌ترتیب جایگاه خود را نسبت به شهریورماه سال گذشته، یک پله ترقی دهد

علیپور همچنین گفت:

سهم شرکت سداد از مبلغ تراکنش‌های شهریورماه شاپرک به 10/83 درصد رسید و در این ردیف نیز این شرکت در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت.

براساس گزارش شاپرک، کارتخوان‌های فروشگاهی با اختلاف زیاد نسبت به سایر ابزارهای پذیرش، بیشترین تعداد تراکنش را در شهریورماه ثبت کرده‌اند.

از این رو، کارتخوان فروشگاهی با 89/60 درصد، درگاه‌های اینترنتی 7 درصد و ابزارهای پذیرش موبایلی 3/41 درصد از کل تعداد تراکنش‌های ماه شهریور را ثبت کرده‌اند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *