1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. رشد محبوبیت شیبا اینو در شبکه‌های اجتماعی در سه ماه گذشته
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

رشد محبوبیت شیبا اینو در شبکه‌های اجتماعی در سه ماه گذشته

ارز دیجیتال شیبا اینو

ارز دیجیتال شیبا اینو در تابستان امسال توانست توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی و سرمایه‌گذاران به خود را به بالاترین حد خود برساند.

به گزارش برات نیوز و به نقل از پورتال اجتماعی ارزهای دیجیتال LunraCrush، شیبا اینو توانست به یک رکورد شخصی جدید در سه ماه تابستان امسال دست پیدا کند. این ارز دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی به رکورد تازه‌ای از جلب توجه مخاطبان دست یافت و توانست میزان منشن‌های خود در این پلتفرم‌ها در سه ماه گذشته را به میزان ۳٫۵۱ میلیون منشن برساند.

البته که این ارز دیجیتال هنوز با بیت کوین و اتریوم در خصوص میزان درگیری‌ها و مباحث (Engagements) فاصله زیادی دارد. با این حال شیبا را باید یکی از محبوب‌ترین رمزارزهای حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی دانست. البته در هفته گذشته و با افزایش ۴۰ درصدی شیبا، میزان صحبت‌ها و درگیری‌ها در خصوص این ارز دیجیتال هم افزایش پیدا کرد.

افزایش توکن‌سوزی و توجه وال‌ها با افزایش محوبیت شیبا در شبکه‌های اجتماعی

در هفته گذشته، بیش از نیم میلیارد توکن شیبا سوزانده شدند. در حال حاضر در چند هفته گذشته بیش از ۷۱۱ میلیون شیبا اینو سوزانده شدند. یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های توکن‌سوزی این رمزارز، تعادل و حفظ قیمت صعودی است. نتیجه این اتفاق، توجه بیشتر وال‌ها به سمت این رمزارز بوده‌ است.

شیبا اینو در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین قراردادهای هوشمند در بین ۵۰۰ وال برتر اتریوم است. این رمزارز در حال حاضر با قیمت ۰٫۰۰۰۱۳۳۵ دلار خرید و فروش می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته رشد نزدیک به ۳ درصد را تجربه کرد. چند روز پیش بود که افزایش قابل توجه قیمت شیبا اینو و دوج کوین باعث شد این دو ارز دیجیتال دوباره به جمع ۱۰ کریپتوی برتر وارد شوند.

گفتنی است که طبق یک گزارش، دوج کوین و شیبا در بین محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال محبوب کاربران آمریکایی هستند.

منبع: uToday

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست