1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. انفجار قیمت شیبا و ورود دوج کوین به جمع ۱۰ کریپتوی برتر
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

انفجار قیمت شیبا و ورود دوج کوین به جمع ۱۰ کریپتوی برتر

دوج کوین و شیبا

در چند روز گذشته دو میم کوین برتر دنیا یعنی شیبا و دوج کوین توانستند رشد قابل توجه و انفجاری را تجربه کنند.

به گزارش برات نیوز، دو میم کوین برتر دنیا توانسته‌اند در چند روز گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کنند. قیمت ارز دیجیتال شیبا در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۳۰ درصد افزایش قیمت داشت و توانست با پشت سر گذاشتن ارز دیجیتال آوالانچ و ماتیک، به جایگاه دوازدهم برترین ارزهای دیجیتال دنیا برسد.

دوج کوین که اولین و مهم‌ترین میم کوین دنیا محسوب می‌شود، توانست با افزایش قیمت ۹ درصدی در روز گذشته، خود را دوباره به جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر دنیا برساند. در زمان نگارش این خبر، دوج کوین با قیمت ۰٫۰۷۶ دلار خرید و فروش می‌شود و امیدوار است تا بالاخره سطح ۰٫۸ دلار مقاومت خود را بشکند.

دوج کوین و شیبا نه فقط در زمینه افزایش قیمت توانستند رشد خوبی را سپری کنند، بلکه این دو میم کوین در این روزها رشد قابل توجهی هم در حجم معاملات دارند. پیش از ورود سرمایه‌گذاران خرده به سمت این دو ارز دیجیتال، این میم کوین‌ها توسط شرکت‌های بزرگی مانند گیم استاپ، شرکت‌های مرتبط با ایلان ماسک مانند اسپیس ایکس و تسلا و بسیاری از شرکت‌های دیگر مورد پذیرش قرار گرفتند.

همچنین حمایت بسیاری از صرافی‌ها از این دو میم کوین باعث شد تا حجم معاملات شیبا و دوج کوین افزایش خوبی داشته باشند.

البته گفتنی است که دوج کوین همچنان ۸۹ درصد از بالاترین قیمت ثبت شده خود فاصله دارد. شیبا نیز ۸۱ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت خود در حال معامله است. با این حال افزایش قیمت این دو رمزارز خبر بسیار خوبی برای طرفداران این دو میم کوین محسوب می‌شود. طبق یک گزارش تازه، دوج کوین و شیبا اینو در بین محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال محبوب کاربران آمریکایی قرار دارند.

منبع: Utoday

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست