1. خانه
  2. فناوری
  3. گردهمایی زنان متخصص در حوزه دانش بنیان
فناوریمنتخب سردبیرنمایشگاه و جشنواره

گردهمایی زنان متخصص در حوزه دانش بنیان

بنیاد زنان متخصص

نخستین رویداد دانش‌بنیان «زنان متخصص» از سوی بنیاد زنان متخصص برگزار می‌شود.

به گزارش برات نیوز، بنیاد زنان متخصص، نخستین رویداد دانش‌ بنیان زنان متخصص را برگزار می‌کند.

این رویداد، با هدف معرفی و ارتقای توانمندی بانوان در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور 22 دی‌ماه سال جاری و از ساعت 9 تا 19 میزبان مسئولان و بانوان متخصص فعال در حوزه دانش‌بنیان است.

از مهم‌ترین محورها و موضوعات رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص می‌توان به زیست‌فناوری، ژنتیک، مکاترونیک، دارو و گیاهان دارویی، صنایع فرهنگی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجاری‌سازی، شرکت‌های خلاق و تحول آفرین اشاره کرد.

در این رویداد همچنین نمایشگاهی از شرکت‌های دانش‌بنیان برگزیده‌ای که با مدیریت عامل بانوان اداره می‌شود برگزار خواهد شد.

هیات بررسی و ارزیابی رویداد پس از بررسی رزومه و محصولات شرکت های دانش بنیان، از میان 900 شرکتی که مدیریت عامل بانوان دارد، 150 شرکت را برای حضور در نمایشگاه بر می‌گزیند و این نمایشگاه با حضور نمایندگان این شرکت‌ها در معرض دید حاضران رویداد و میهمانان ویژه قرار خواهد گرفت.

علاقمندان جهت ثبت نام به آدرس https://zananmotakhases.com مراجعه نمایند.

گفتنی است این رویداد شامل: اجرای زنده تجربه زیسته بانوان موفق، کارگاه حفظ ارتباط موثر بانوان فعال در محیط های اجتماعی، نمایشگاه معرفی شرکتهای برتر دانش بنیان و پنل گفتگو با مسئولین است که پس از برگزاری افتتاحیه رویداد و تجربه زیسته بانوان موفق در پنل گفتگو با مسئولین ، 3 کارگاه به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

در یکی از کارگاه ها آقای دکتر دهنوی رئیس فراکسیون دانش بنیان مجلس، در کارگاه دوم آقای دکتر دهقانی فیروز آبادی و در کارگاه سوم خانم دکتر سمیه رفیعی شنونده ی دغدغه ها و مطالبات شرکت کنندگان در رویداد هستند.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست