Surface Duo مایکروسافت دستگاه جدیدی است که این کمپانی قابلیت پیش سفارش آن را برای علاقه‌مندان فراهم کرده تا بتوانند آن را داشته باشند.

در حالی که شرکت‌هایی مانند سامسونگ و هواوی در حال ساخت دستگاه‌هایی با نمایشگرهای تاشو هستند، مایکروسافت با راه‌اندازی دستگاهی به نام Surface Duo رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است. تولید این گوشی در سال گذشته اعلام شد و اگر علاقه‌مند به دیدن چیزی هستید که مایکروسافت ارائه می‌دهد، دیگر نباید صبر کنید.

این امر به این دلیل است که این شرکت اعلام کرده است که Surface Duo از تاریخ ۱۰ سپتامبر به فروخته می‌شود و افراد علاقه‌مند می‌توانند در واقع  گوشی را از قبل سفارش دهند. این دستگاه ۱۳۹۹ دلار قیمت دارد که به نوعی گران قیمت محسوب میشود، اما توجه داشته باشید که مجهز به نمایشگرهای دوگانه اسپرت است.

Surface Duo
Surface Duo قابل سفرش از پیش است

برای کسانی که ناآشنا هستند باید بدانند که این دستگاه حداقل از نظر سخت افزاری، بازگشت مایکروسافت به تلفن‌های هوشمند اندرویدی را نشان می‌دهد. این دو نمایشگر ۵.۶ اینچی در کنار هم قرار گرفته و از طریق یک لولا ۳۶۰ درجه به هم متصل می‌شوند که به کاربران اجازه می‌دهد نمایشگرها را به طور کامل به بیرون بکشند.

این دستگاه همچنین می‌تواند مانند یک تبلت و حتی یک کتاب به نظر برسد. مایکروسافت اشاره‌ای به سایر مشخصات سخت افزاری که می‌توانید انتظار داشته باشید نکرده است ، اما امید به آن است که این شرکت از زمان اعلام قبلی در سال ۲۰۱۹ پیشرفت‌هایی را در محصول خود ایجاد کرده باشد. افرادی که کنجکاو هستند و فکر می‌کنند که نمی‌توانند آن را داشته باشند، می‌توانند به وب سایت مایکروسافت مراجعه کنند تا آن را از قبل سفارش دهند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *