1. خانه
  2. اقتصاد
  3. اخبار اقتصادی
  4. بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس طی هفته آینده
اخبار اقتصادیمنتخب سردبیر

بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس طی هفته آینده

نمادهای استقلال و پرسپولیس

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس در فرابورس در هفته آینده خبر داد.

به گزارش برات نیوز، حسین قربانزاده اعلام کرد: نماد باشگاه های استقلال و پرسپولیس هفته آینده در فرابورس بازگشایی می‌شوند.

این درحالی است که از سال ها پیش موضوع واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مطرح بوده اما به نتیجه نرسیده بود اما حالا کم کم به مراحل نهایی رسیده است.

چندی پیش نیز، در حالی که صورت های مالی دو باشگاه که عامل اجرایی نشدن این واگذاری بوده انجام شد و سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در فرابورس عرضه شود.

لزوم شفافیت مرحله به مرحله جزئیات قراردادهای باشگاه‌ها

حسین قربانزاده ضمن اشاره به افشای قراردادهای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: نماد این دو باشگاه با توجه به افشای قراردادها بازگشایی می شود. زمانی که سایر باشگاه‌ها بورسی نیستند و اسرار تجاری سایر رقبا پنهانی است افشای جزئیات قراردادهای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نباید الزامی باشد.

وی با تاکید بر اینکه شفافیت مرحله به مرحله اتفاق می‌افتد، گفت: در این راستا سازمان خصوصی سازی در نامه‌ای خطاب به هشت  شرکت بورسی اعلام کرد که باید قراردادهای باشگاه‌های زیرمجموعه خود را افشا کنند که آْلومینیم اراک این کار را انجام داده است و سایر باشگاه‌ها نیز درحال آماده‌سازی ان هستند.

الزام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال برای افشای متن قرارداد بازیکنان

رئیس سازمان خصوصی‌سازی ادامه داد: بنابراین برای بازگشایی نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صرفا مجموع قراردادهای بازیکنان و مجموع قراردادهای کادر فنی باید به صورت جداگانه اعلام می‌شد که دو باشگاه این کار را انجام داده‌اند. در این راستا با سازمان بورس صحبت کرده‌ایم و آن‌ها نیز پذیرفته‌اند و نمادها یکشنبه یا دوشنبه هفته اینده باز می‌شوند.

بر اساس این گزارش، بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس مستلزم این بود که این دو باشگاه متن قراردادهای خود را افشا کنند. در این راستا در هفته جاری هر دو باشگاه طی نامه‌های جداگانه مجموع قراردادهای خود را افشا کردند.

 

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست