1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز-طلا-سکه
  4. سکه کانال 24 میلیون را رد کرد
ارز-طلا-سکهمنتخب سردبیر

سکه کانال 24 میلیون را رد کرد

قیمت سکه و طلا

قیمت سکه امامی امروز با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به پنج شنبه همراه شد.

به گزارش برات نیوز، قیمت سکه امامی امروز شنبه اول بهمن سال ۱۴۰۱ به ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید و حباب این سکه روی رقم ۴ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان ماند.

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۲۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

همچنین امروز نیم‌سکه ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع‌ سکه ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی چهار میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

بر اساس این گزارش هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش قیمت به ۲ میلیون و ۶۴ هزار تومان معامله شد.

همچنین قیمت انس طلا نیز در بازار جهانی ۱۹۲۶ دلار و ۲۲ سنت است.

این در حالی است که به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، از اواسط هفته گذشته قیمت‌ انواع سکه و طلا افزایش یافت اما تقاضایی در بازار وجود نداشت پیش‌بینی می‌کنم این هفته نوسان قیمت نخواهیم داشت.

نادر بذرافشان روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا درباره وضعیت بازار طلا اظهارداشت: بهای انس جهانی طلا در هفته گذشته به طور میانگین ۲ دلار کاهش داشت و در آخرین قیمت‌ها برابر ۱۹۱۹ دلار بود.

وی گفت: هر مثقال طلای آب شده در آخرین معاملات روز گذشته با ۴۷۵ هزار تومان افزایش قیمت برابر هشت میلیون و ۸۲۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۱۰ هزار تومان افزایش به ۲ میلیون و ۳۶ هزار تومان رسید این در حالی است که در دو هفته پیش بازار به تعادل رسیده بود.

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست