1. خانه
  2. اقتصاد
  3. ارز دیجیتال و رمز ارز
  4. ۵ ارز دیجیتال مهم هفته که باید به آن‌ها توجه کنید
ارز دیجیتال و رمز ارزمنتخب سردبیر

۵ ارز دیجیتال مهم هفته که باید به آن‌ها توجه کنید

ارز دیجیتال مهم هفته

بیت کوین در هفته جاری هدف خود را روی عبور از سطح ۲۵ هزار دلار متمرکز می‌کند. در این مطلب با معرفی ۵ ارز دیجیتال مهم این هفته همراه ما باشید.

به گزارش برات نیوز، با افزایش سهام S&P 500 برای چهارمین هفته متوالی، بیت کوین و برخی از آلت کوین‌ها ریکاوری خود را گسترش دادند. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران جرات بیشتری برای ورود به سمت دارایی‌های پر ریسک پیدا کردند.

در هفته‌ای هم که گذشت، برخی از ارزهای دیجیتال توانستند از موقعیت خود برای پیشرفت استفاده کنند. برای مثال اتریوم به دلیل حس خوب بازار و سرمایه‌گذاران به آپگرید The Merge، توانست عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشد.

در این مطلب به بررسی ۵ ارز دیجیتال مهم هفته می‌پردازیم تا ببینیم آیا می‌توانند سود خوبی برای سرمایه‌گذاران و تریدرها به همراه داشته باشند یا نه.

بیت کوین همچنان ارز دیجیتال مهم هفته

بیت کوین دو روز گذشته توانست از سطح مقاومت ۲۴٫۶۶۸ هزار دلار عبور کند. اما در ۱۴ آگوست گاوها نتوانستند این سطح را حفظ کنند و در نتیجه با ورود فروشندگان (خرس‌ها) در اوج‌گیری قیمت‌ها، سطح بیت کوین کاهش یافت. هرچند که خرس‌‌ها نتوانستند بیت کوین را پایین‌تر از سطح ۲۴ هزار دلار بکشند.

روند صعودی تدریجی میانگین حرکتی نمایی ۲۰ روزه در ۲۳٫۴۱۴ هزار دلار و شاخص قدرت نسبی در منطقه مثبتی قرار دارند. این نشانی از دست پر گاوهای بازار نسبت به خرس‌ها است. اگر این گاوها بتوانند خود را به بالای ۲۵ هزار دلار برسانند و آن را حفظ کنند، بنابراین این شانس وجود دارد تا بیت کوین حرکت خود به سمت ۲۸ هزار دلار را آغاز کند.

سطح ۲۸ هزار دلار ممکن است یک مانع سفت و سخت برای بیت کوین باشد، با این حال در صورتی که گاوها بتوانند آن را بشکنند، به بیت کوین ۳۲ هزار دلاری خواهیم رسید.

احتمال صعود آدا

آدا، ارز دیجیتال شبکه کاردانو، توانست سطح مقاومت را بشکند و خود را در ۰٫۵۵ دلار حفظ کند. این نشان می‌دهد که دست پر در اختیار گاوهای بازار قرار دارد. روند نزولی میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه در ۰٫۵۲ دلار و قرارگیری شاخص قدرت نسبی در سطح مثبت، نشان می‌دهد که گاوها می‌توانند از موقعیت خود برای افزایش قیمت‌ها استفاده کنند.

بنابراین آدا این فرصد را دارد تا خود را به قیمت ۰٫۶۳ دلار برساند و سپس برای عبور از سطح مقاومت مستحکم ۰٫۷۰ دلار تلاش کند. این اتفاق در نهایت منجر به جذب سرمایه‌گذاران بیشتر خواهد شد. با این حال خرس‌ها نیز در انتظار هستند تا با افزایش قیمت این رمزارز، دارایی خود را بفروشند.

یونی سواپ

یونی سواپ در چند روز اخیر در بین قیمت ۸٫۱۱ دلار و ۹٫۸۳ دلار تقویت می‌شود. این نشان می‌دهد که گاوها در کف قیمت خرید می‌کنند و از طرفی خرس‌ها با افزایش قیمت دارایی خود را می‌فروشند.

هر چقدر که قیمت‌ این رمزارز در این طیف باقی بماند، یک شکست قدرتمندتر خواهیم داشت. روند صعودی میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه و شاخص قدرت نسبی مثبت، نشان می‌دهد که خریداران قدرت بیشتری دارند. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای ۹٫۸۳ هزار دلار برسانند، می‌توانند با برداشت یک مومنتوم و حرکت رو به جلو، به قیمت ۱۰٫۵۵ دلار برسند و سپس خود را برای قیمت ۱۲ دلار آماده کنند.

چین لینک از جمله ارزهای دیجیتال مهم هفته

در هفته‌های گذشته چین لینک در یک طیف بزرگ بین قیمت‌های ۵٫۵۰ دلار و ۹٫۵۰ دلار خرید و فروش می‌شود. البته در چند روز گذشته گاوها سعی کردند تا قیمت را به بالای این سطح برسانند، اما با افزایش قیمت، خرس‌ها دست به فروش دارایی می‌زنند.

میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه در قیمت ۸ دلار و شاخص قدرت نسبی مثبت، نشان می‌دهد که گاوها این فرصت را دارند تا در نهاین قیمت ۹٫۵۰ دلار را بشکنند. با تلاش دوباره این سرمایه‌گذاران و عبور از این مانع، می‌توان انتظار داشت تا ارز دیجیتال لینک قیمت ۱۲٫۳۰ دلار را لمس کند و سپس تمرکز خود را روی ۱۳٫۵۰ دلار برساند.

ارز دیجیتال چیلیز

در چند روز گذشته چیلیز (Chiliz) در حال یک ریکاوری قدرتمند بود. اما شاخص‌ها نشان می‌دهند که خرس‌ها به شدت سطح مقاومت ۰٫۱۹ دلاری را حفظ می‌کنند. اگر چه افزایش میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه در قیمت ۰٫۱۴ دلار نشان از برتری خریداران دارد، اما وضعیت شاخص قدرت نسبی با قرارگیری در منطقه خرید بیش از حد، نشان می‌دهد که باید منتظر یک تصحیح کوچک باشیم.

اگر قیمت از سطح خود پایین‌تر بیاید، اولین سطح حیاتی که باید به آن توجه داشته باشیم، میانگین حرکت نمایی ۲۰ روزه در قیمت ۰٫۱۴ دلار است. در صورتی که این سطح یک برگشت قیمت خوب از سوی گاوها شکل بگیرد، می‌توان انتظار یک خرید از کف را انتظار داشت. این اتفاق در نهایت می‌تواند رمزارز چیلیز را به قیمت ۰٫۲۲ دلار و سپس به قیمت ۰٫۲۴ دلار برساند.

منبع: Cointelegraph

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست