1. خانه
  2. فناوری
  3. به‌روزرسانی قوانین و ممنوعیت نفرین کردن در توئیتر
فناوریمنتخب سردبیر

به‌روزرسانی قوانین و ممنوعیت نفرین کردن در توئیتر

توئیت

براساس قوانین به روز شده شرکت توئیتر، نفرین کردن و آرزوی مرگ یا اسیب فیزیکی برای دیگران در توئیت های این شرکت ممنوع شد.

به گزارش برات نیوز، توئیتر قوانین مربوط به محتوای خشونت آمیز را آپدیت کرد که براساس آن آرزوی مرگ یا آسیب فیزیکی کردن برای فردی دیگر در این پلتفرم ممنوع است.

توئیتر بار دیگر قوانین مربوط به انتشار محتوا را سختگیرانه تر و نسخه ارتقا یافته سیاست « محتوای خشونت آمیز» را آپدیت کرده است. این سیاست اکنون موارد بیشتری از محتوای خشونت آمیز را نسبت به نسخه های قدیمی دربر می گیرد.

جالب آنکه طبق سیاست جدید توئیتر کاربران از بیان «آرزوی آزار به دیگری» و موارد مشابه نیز منع شده اند. در متن سیاست توئیتر آمده است: این موارد شامل آرزوی مرگ، دچار بیماری شدن، رویدادهای تراژیک یا هرگونه رویدادی که عواقب مخرب داشته باشد را شامل می شود.

تعلیق حساب های کاربری قانون شکن در توئیتر

آنچه گفته شد نقض سیاست قبلی توئیتر است که طبق آن اظهاراتی که مرگ یا آرزوی آسیب فیزیکی برای فردی داشتن خلاق قوانین شرکت نبود.

این تغییر تنها مورد افزوده شده به سیاست توئیتر نیست. قوانین این شرکت به طور واضح از زیرساختی محافظت می کند که برای فعالیت های روزانه، شهری یا فعالیت های تجاری به کار می رود.

البته توئیتر دلیل این تغییرات را اعلام نکرده اما در مجموعه ای از توئیت ها عنوان کرد احتمالا حساب های کاربری قانون شکن را تعلیق یا آنها را وادار به حذف توئیت های مورد نظر می کند.

گفتنی است ایلان ماسک کمتر از ۲۴ ساعت پس از تصاحب توییتر، در سکوت خبری صفحه‌ی اصلی (هوم‌پیج) این شبکه‌ی اجتماعی را تغییر داد.

 

تازه های برات نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست